Порожнина рота – це найвразливіше місце, тут знаходиться “штаб-квартира” ворогів нашого організму – мікробів і їх токсинів! Звідси вони починають свій руйнівний хід по усіх наших органах і тканинах! Саме тому рішення проблем в порожнині рота і є першочерговим завданням, адже здорові зуби – запорука вашого здоров’я!
здорові зуби - здоров’я на довгі роки
здорові зуби - здоров’я на довгі роки

Розмір оригіналу:   1100x660
Тип: jpg   Дата:

Професійні заходи, які проводять стоматологи, досить ефективно працюють на захист порожнини рота і допомагають зберегти здорові зуби.
Пам’ятаєте! Регулярна турбота про гігієну порожнини рота і здоров’я зубів допоможе вам запобігти багато хвороб і зберегти здоров’я на довгі роки.
Стоматолог насамперед Ваш друг – на консультації він огляне Вас, розповість про стан Ваших зубів і порахує точну вартість лікування, протезування. Стоматологічні клініки займаються якісним підбором персоналу і беруть на роботу тільки тих, які готові працювати з пацієнтом, як зі своєю улюбленою дитиною. Відгуки про добрих стоматологів дуже позитивні, цього стоматологічні клініки домагаються постійним контролем за лікарями і своїм прикладом хорошого відношення до пацієнтів з боку адміністрації. Багато хто просить – “порадьте стоматолога” або шукають стоматолога у Львові. Стоматологічна клініка http://www.draganchuk.com.ua/ Олександра Драганчука у Львові має на озброєнні безліч засобів і методів, здатних зробити посмішку красивою, як у голлівудських акторів, а ваші зуби здоровими та білими. Клініка пропонує Вам записатися по телефону і отримати детальну інформацію абсолютно безкоштовно!
Пам’ятайте, невилікувані зуби, можуть стати причиною ураження наступних органів і систем :
  • Серцево-судинна система, при цьому особливо ретельно за здоров’ям порожнини рота необхідно стежити особам, що перенесли операції на серці – для них відвідування стоматолога 2 рази в рік є недостатнім.
  • Сечівидільна система – простатит і гломерулонефріт;
  • Центральна нервова система (аж до бактерійного менінгіту);
  • Бронхо-легенева система (бронхіт, фарингіт, ларингіт, риніт і т. п).
Незважаючи на усю серйозність, кожен може запобігти таким ускладненням – адже відвідуючи стоматолога і своєчасно залікувавши навіть невеликі “дірочки”, можна не просто завжди блищати шикарною і білосніжною посмішкою, але і зберегти здоров’я на довгі роки.

29 грудня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук