Цього сезону сонячна Еллада буде як і раніше прихильна до наших співвітчизників. Непроста економічна ситуація, що склалася в країні, спонукає греків робити реверанси у бік країн, що не належать до ЄС.
Для наших співвітчизників, приміром, отримати візу в Грецію стало набагато простіше, ціни на тури в Грецію теж стали значно нижчі, збільшилася також кількість чартерних рейсів не лише з Києва, але і з інших регіонів України.
Крім того, очікується продовження апробованої минулого літа програми, яка в “високий” сезон (червень-вересень) надасть безвізове вікно іноземним мандрівникам, які по воді переміщатимуться з Туреччини у напрямі п’яти довколишніх до неї островів Греції : Лесбос, Хіос, Самос, Кіс і Родос.
Острови Греції
Острови Греції

Розмір оригіналу:   2200x1650
Тип: jpg   Дата:

У основі цієї програми лежить укладена між двома країнами і схвалена Євросоюзом угода, яка надає право кожному громадянинові з будь-якої країни світу, що легально знаходиться на турецькій території, без попереднього оформлення шенгенської візи відвідати перелічені вище грецькі острови. Скористатися такою можливістю іноземні туристи зможуть у тому випадку, якщо у будь-якій офіційній туристичній компанії Туреччини придбають квитки (туди і назад) на пором, що вирушає з турецьких портів Айвалік, Дікілі, Фоча, Чешме, Кушадаси, Бодрум, Мармаріс або Фетхіє. Далі, по прибуттю в порт призначення вибраного острівця при проходженні паспортного контролю туристові, після оплати візового збору (35 євро), ставиться одноразова віза, більше схожа на тимчасовий дозвіл на в’їзд, по якій він до 15 днів може перебувати тільки на цих вказаних п’яти островах. Зверніть увагу, по цій візі відвідування материкової Греції і інших островів заборонене.
Сторони потурбувалися також про те, щоб полегшити іноземним гостям процедуру погранконтроля і отримання візи. Для такої міні-візи потрібно мінімальний пакет документів : 1 фотографія “шенгенського зразка”, діючий закордонний паспорт і заповнена візова заява. Також необхідно пред’явити броню готелю. Якщо турист за добу до відправлення порома надасть ці документи в офіс компанії, в якій отримувався квиток, то компанія у свою чергу, перешле цю інформацію в електронному вигляді еміграційним службам Греції, що вже на місці значно спростить “дозвільні” процедури на в’їзд. Потрібно буде показати оригінали документів – і легально ступити на землю Греції.
Греція
Греція

Розмір оригіналу:   3845x2512
Тип: jpg   Дата:

Легенда свідчить, що грецькі острови створені з жмені коштовних каменів, кинутих Творцем в морі. Велика кількість островів Греції, які розсипалися на просторах трьох морів, складають майже п’яту частину території усієї країни – близько 20%. То чом би не почати знайомство з острівною Грецією саме з цих п’яти гідних її представників? Тим паче, що саме з цією метою і задуманий полегшений візовий експеримент, з цілком виправданим розрахунком на те, що мандрівник, що одного разу побував на них, вже не зможе відмовити собі в задоволенні повернутися сюди знову.
Загалом, не важливо, чи приїдете ви сюди з Туреччини або зробите самостійний вояж (до речі, доброчесним мандрівникам Греція без проблем видає довгострокові візи терміном – від напівроку до п’яти років) – ця п’ятірка безперечно гідна нашої уваги.
Усі ці острови – Лесбос, Хіос, Самос, Кіс і Родос – знаходяться в Егейському морі (тільки о. Родос омивається ще і Середземним) і є найбільшими в ланцюжку островів, розташованих уздовж західного узбережжя Туреччини. Ця обставина дає їм перед своїми побратимами вагому перевагу для будь-якого туриста . Територіальна близькість до Туреччини підстібає конкуренцію, що, поза сумнівом, відбивається на ціновій складовій як туристичної індустрії, так і продуктів харчування і інших товарів – ціни цього регіону нижчі за інші райони в Греції.
Ну, а в іншому острови гідно виправдовують основне гасло про те, що “в Греції є усе”!. Кожен шматочок Греції, що шанує себе, – це скарбничка овіяної міфами і легендами славної і бурхливої історії, античних архітектурних пам’ятників і пам’яток. І ці острови не виключення – вони цікаві в комплексі. Описувати усі їх принади словами дуже складно – приїжджайте самі і відкрийте для себе цей неповторний для кожного острова дух старовини і сучасності. Острови Греції передають увесь самобутній національний колорит країни, хоча кожен з них має свою родзинку. Але об’єднує ці сонячні острови та незабутня атмосфера особливого шарму, яка втілена в ласкавому морі і дивовижних пляжах, прекрасній погоді і живописній природі, традиційній грецькій кухні і неймовірній гостинності його жителів.
Готелі Греції представлені в різній ціновій категорії – від економ-класа до розкішних і фешенебельних. Багато хто з них перейняв традицію сусідньої Туреччини і працюють за програмою “Усе включено”. Ціни на тури в Грецію стартують від 350 євро з людини з авіаперельотом – що вже говорить само за себе.
Отже, поспішаєте скористатися випадком і познайомиться з незабутньою чарівністю острівної Греції! А поки що я Вам пропоную переглянути відео про острови Греції

1 лютого 2014

Автор:

Куди поїхати у відпустку: знайомство з острівною Грецією Оцінка: 5.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук