Курорт Золоті Піски (блг. – Златни Пясъци) розташований в 20 км на північний схід від курорту Варна, де знаходиться найближчий міжнародний аеропорт. На північ від Золотих Пісків (приблизно в 10 км) знаходиться відомий курорт Албена, а південна частина Золотих Пісків граничить з курортом Костянтин і Олена.
Курорт Золоті Піски. Фото з вікна готелю
Курорт Золоті Піски. Фото з вікна готелю

Розмір оригіналу:   2816x2112
Тип: jpg   Дата:

Влітку середня температура складає +25…+28, а температура морської води – +23°З.+25°С. В Золотих Пісках пляжі, ширина яких в деяких місцях досягає 100 м, чисті та добре обладнані. Море тут дуже чисте спокійне і блакитне, морське дно піщане і пологе, що максимально підходить для відпочинку з дітьми. Із-за мілководдя біля берега вода не остигає навіть вночі.
Пляж в Золотих Пісках
Пляж в Золотих Пісках

Розмір оригіналу:   800x563
Тип: jpg   Дата:

Курорт Золоті Піски почав розвиватися в 1957 році. Сьогодні тут працюють більше ста готелів різних категорій, безліч ресторанів, дискотек і нічних барів. На курорті є бальнеологічні лікувальні центри, де успішно лікують артрит, артроз, астму, хронічний фарингіт, бронхіт, а також знімають неврози і стрес. Окрім традиційних методів, тут застосовують лікування прополісом і бджолиною отрутою, використовують методи китайської народної медицини.

Неформально:
Тим, хто любить спокійний неметушливий відпочинок, Золоті Піски, швидше за все, не підійдуть. Особливо в розпал сезону. Життя тут не замовкає навіть вночі. Якщо ви ще вибрали готель на першій лінії, то будьте готові до того, що доведеться спати з наглухо задраєними вікнами. Інакше ви слухатимете те, що слухають в найближчому диско-барі, а подібні заклади в Золотих Пісках скрізь. Якщо ж ви все-таки вибрали Золоті Піски як місце для відпочинку, але все одно любите тишу, то краще вибирати готель або на другій лінії, або десь з краю в районі готелю “Морське око”, або жити в таких елітних комплексах як “Сонячний день” або “Рів’єра”. Для молоді усе описане вище – тільки плюс. Величезна кількість місць, де можна “затусити”. Велика кількість ровесників з усієї Європи, безперервне життя. Дітям, до речі, цей курорт теж дуже подобається.

Курорт Золоті Піски. Фото нічного життя
Курорт Золоті Піски. Фото нічного життя

Розмір оригіналу:   2816x2112
Тип: jpg   Дата:

Для любителів активного відпочинку тут створені усі умови. На курорті є для цього усе необхідне: спортзали, фітнес-центри, тенісні корти, майданчики для ігор в настільний теніс, волейбол, баскетбол. Є театр, кінотеатр і казино, а про малюків потурбуються в дитячому саду. Є в Золотих Пісках і аквапарк. На набережній пропонується безліч екскурсій, продаються болгарські сувеніри. У південній частині курорту (у районі готелю “Інтернаціонал”) є речовий ринок, де також можна купити сувеніри і усе необхідне для пляжного відпочинку.
Фото аквапарку в Золотих Пісках
Фото аквапарку в Золотих Пісках

Розмір оригіналу:   2592x1944
Тип: jpg   Дата:

Неформально:
За покупками краще всього їздити у Варну. Туди можна добратися на автобусі, або на таксі. Щоб безцільно не бродити по місту, відразу рекомендуємо почати з вулиці Цар Борис I. Там багато самих різних магазинів. Є і сувенірні крамниці і туристичні офіси.

Рекомендація:
Не ловіть таксі на вулиці. Краще попросіть на ресепшні готелю викликати вам таксі по телефону. Це гарантовано дешевше, іноді в рази. На вулиці слід брати таксі тільки тоді, коли діватися нікуди, або чітко уявляючи, скільки може коштувати поїздка і обумовлюючи суму заздалегідь.

З пам’яток варто відвідати середньовічний скельний монастир Аладжа XIV віки. Монастир знаходиться в декількох кілометрах від курорту. До нього можна добратися на таксі за 5 хвилин або дійти пішки. Монастир Аладжа – недіючий. Зараз це музей під відритим небом. Монастир побудований у вигляді декількох терас, видовбаних в скелі, сполучаючих келії і храм. Є також і критий музей, в якому представлена невелика колекція ікон, предметів побуту і рукописів.
Монастир Аладжа. Золоті піски. Болгарія
Монастир Аладжа. Золоті піски. Болгарія

Розмір оригіналу:   800x533
Тип: jpg   Дата:

Курорт удостоєний міжнародної нагороди “Синій прапор” за підтримку екологічної чистоти цієї місцевості. Кращий час для відпочинку в Золотих Пісках з середини червня по середини вересня.

Відео: Курорт Золоті Піски

Відео екскурсія по болгарському курорту Золоті Піски

3 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук