взуття для подорожей
взуття для подорожей

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Зручне взуття без перебільшення можна назвати найголовнішим елементом екіпіровки в подорожі або поході. Погодьтеся, брюки і куртка важливі, проте, вирішального значення не мають, рюкзак теж може бути найпростішим – в крайньому випадку, його навіть можна зшити із звичайнісінького мішка, намет – річ потрібна, проте, відправившись в похід можна замість намету спробувати спорудити курінь з гілок. А ось без зручного взуття навіть сама захоплююча подорож буде затьмарена, адже в незручному взутті неможливо пройти і декількох метрів – відразу хочеться його зняти, тому вирушаючи в похід, та і просто на прогулянку важливо потурбуватися про зручне взуття.
Взагалі, існує спеціальне взуття, призначене якраз для подорожей, – таке взуття називається треккінговим і відрізняється зручністю, надійністю і комфортом. Сьогодні можна купити взуття відмінної якості від різних виробників, приміром, купивши взуття Reebok Zigtech, можна бути упевненими, що будь-хто, навіть найскладніші маршрути будуть з легкістю здолані.
Для простих походів краще всього підходять кросовки або кеди, їх основна гідність – це легкість, ноги в них не втомлюються, ну, а у разі, якщо кеди або кросовки промокнуть – їх легко можна висушити, для складних же маршрутів краще вибирати туристичні черевики. Перш, ніж ви купите взуття для подорожей, гарненько приміряйте його і походіть в ньому хоч би хвилин 5-7 – так ви зможете зрозуміти, наскільки воно вам підходить. Не варто купувати взуття, яке вам упритул, оскільки вона може натирати ноги і буде добре, якщо свій вибір ви зупините на шкіряному взутті. Звичайно ж, взуття для туристичних подорожей слід купляти з урахуванням пори року – зрозуміло, що літнє взуття, навіть якщо воно дуже зручне, для нетривалих прогулянок, а тим більше для тривалих подорожей в холодну пору абсолютно не підходить.

26 січня 2015

Автор:

Зручне взуття для подорожей Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук