Відпочинок в Індії – це безперечно екзотика, гідний сервіс, культурні традиції і доброзичливі люди. Блакитний океан тягне сюди відпочиваючих круглий рік.
узбережжя Індії
узбережжя Індії

Розмір оригіналу:   670x504
Тип: jpg   Дата:

Клімат в різних регіонах сильно відрізняється залежно від пори року. Поки в одному місці дуже холодно, в іншому хочеться сховатися від жари. Перед придбанням туру в Індію менеджер порадить найбільш сприятливий для поїздки курорт. Наприклад, для Гоа кращим туристичним сезоном буде період з жовтня по березень. В цей час середня температура повітря +25 – +32 градуси, температура води +27 градусів.
Відпочинок в Індії
Відпочинок в Індії

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

Чудовою ідеєю буде провести Новий рік і Різдво на курортах цієї казкової країни.
Засніжені вершини і гімалайські пейзажі звуть любителів гірськолижного спорту. Професіонали віддають перевагу курорту Мундалі з його крутими і складними схилами, Соланг пропонує спуски як для новачків, так і для любителів екстремального катання.
Найбільш популярні два курорти: Гоа і Керала.
Курорт Гоа розташований в південній частині країни. У Південному Гоа розташовані комфортабельні п’ятизіркові готелі з найвищим рівнем обслуговування. Тут відпочивають в основному забезпечені європейці. Перед мандрівниками відкриються самі кращі пляжі з дрібним піском, тепле і спокійне море.
Північний Гоа порівняно недорогий. Це молодіжний курорт з цілодобовими дискотеками, магазинчиками, закусочними.
Прибережна зона Гоа хороше місце для заняття дайвінгом. Мандрівників притягає яскравий підводний світ.
Штат Керала розташований на південному заході Індії. Це довга смуга індійського узбережжя з прекрасними пляжами, спокійними затоками, водоспадами, аюрведичними центрами. Сюди приїжджають, що б поєднувати відпочинок на пляжах з лікуванням в аюрведичних центрах. Аюрведа – прадавня індійська методика лікування. У її основі лежить правильне харчування, масаж і застосування лікувальних трав. Ця система визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я як досить ефективна. План процедур розробляється індивідуально для кожного відпочиваючого після консультації з лікарем. На цьому курорті можна відновити сили, відпочити від метушні мегаполісів.
Найбільш популярною є екскурсія “Золотий трикутник“, яка охоплює знамениті міста центральної Індії – Дейлі, Джайпур, Агру. Мандрівникові варто відвідати палаци Великих Моголів, Тадж-Махал, храм Бхайрон і Бірла, Дзеркальний палац, Перлинну мечеть, барвистий колоніальний Бомбей, озера Удайпура.
Подорож по Індії
Подорож по Індії

Розмір оригіналу:   670x502
Тип: jpg   Дата:

Туристам пропонується взяти участь в захоплюючій подорожі на каное по живописних місцях річки Зуари у пошуках крокодилів, побувати в заповіднику Бондла і Дудхсагар, де можна покататися на спині у слона, проїхати на джипах по джунглях до підніжжя водоспадів, викупатися в чистісінькій гірській воді озера. Хочете подивитися на життя індійського села? Тоді в дорогу через бананові і кокосові плантації!

27 січня 2014

Автор:

Зимове тепло Індії Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук