Це сайт про подорожі та мандрівки і про усе те, що з ними пов’язане – про людей, про країни, про видатні місця, про мрії і способи їх реалізації.
Подорожі – це одна з самих дивних речей. Я думаю, щоб перейнятися атмосферою країни недостатньо пройтися по набору пам’яток. Озирніться навкруги, вдихніть неповторний аромат країни, спробуйте країну на смак, вслухайтеся в мелодику мови, відчуйте ритм життя. Іноді, коли ми не знаємо куди подивитися – просто проходимо мимо і упускаємо масу можливостей.
У цьому туристичному блозі будуть матеріали про подорожі і про інформацію, якою користуюся в поїздках.
Публікації будуть різноманітного характеру, як про самостійні подорожі, так і про подорожі з , використанням послуг туристичних компаній. Іноді значно дешевше купувати путівку в турфірмі, ніж мандрувати в абсолютній незалежності, окрім того і сервіс зовсім різноманітний виходить. Сподіваюся, що адепти самостійного відпочинку не закидають мене каменями і будуть з повагою відноситися до моїх матеріалів про туризм.

3 грудня 2013

Автор:

Коментарів (4)

 

 1. Ольга коментує:

  где электронная почта?

  • Остап Озіра коментує:

   Ви можете залишати повідомлення з питаннями на цій сторінці, навіщо Вам саме почта?

 2. aleksandramoiseevaskks@gmail.com коментує:

  Добрый день, я руководитель информационно-развлекательного сайта (веб-сайта). У вас очень хороший сайт, возможно ли разместить нашу статью на вашем сайте со ссылкой на наш сайт? Каковы ваши требования? С уважением, Александра.

  • Остап Озіра коментує:

   Доброго дня, пані Олександра. На даний час ми не приймаємо статті інформаційно-розважального характеру. Наша редакція може розглянути цікаві статті туристичної тематики, при цьому виключно на українській мові! Мовою ворога України ми більше не публікуємо! Ми підтримуємо лише мелодійну та рідну – українську мову.

Залишити коментар або відгук