В аеропортах Болгарії вводиться нова система для пасажирів – прагнучі в Шенген, країна намагається спростити обслуговування пасажирів. Нововведення відбудеться 31 березня. Поки зміни торкнуться тільки аеропорту Софії – там у терміналі 2 введено електронне сканування посадочних талонів.

нова система для пасажирів в Болгарії
нова система для пасажирів в Болгарії

Розмір оригіналу:   1400x1050
Тип: jpg   Дата:

"Зміни передують вступу Болгарії в Шенгенську зону і зачеплять повітряний і морський транспорт. Нова система покликана спростити обслуговування пасажирів, тим самим скорочуючи час очікування і підвищуючи ефективність процесу перевірки безпеки", – запевняють в місцевій пресі.

За їх оцінками, впровадження нової системи "Принесе значний прогрес болгарським аеропортам, надаючи мандрівникам можливість самостійно перевірити свої посадочні талони". На їх думку, цей крок демонструє прагнення аеропорту Софії використати сучасні технології для підвищення задоволеності мандрівників. Також для привілейованих туристів з країн ЄС застосовуватимуться спрощені процедури. Ті туристи, які прибули з країн Шенгенської зони, зможуть відразу отримати свій багаж після приземлення, без необхідності проходження паспортного контролю. Поряд з тим, ті, хто прибули з іншої країни, будуть і надалі піддаватися пограничному контролю перед отриманням зареєстрованого багажу.

9 березня 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук