У Болгарію варто їхати у будь-яку пору року. Влітку можна належним чином оцінити Чорноморське узбережжя країни, взимку – покататися на лижах на гірськолижних курортах. Численних українських туристів притягає сюди і яскрава природа, і доступні ціни, і відсутність мовного бар’єру.
відпочинок у Болгарії
відпочинок у Болгарії

Розмір оригіналу; 764x577
Тип: jpg   Дата:

Якщо ви є щасливим володарем шенгенської візи – можете в’їжджати в країну без додаткового оформлення документів на термін 90 днів.
У якому місяці краще поїхати у Болгарію? Велика частина туристів відвідують її в період з червня по вересень, щоб відпочити на березі моря під теплим сонцем. Треба мати на увазі, що багато атракціонів до середини вересня закриваються, починається низький сезон.
Покататися на лижах у Болгарії можна з кінця листопада до початку березня. Найвищі ціни в готелях – під Новий рік і Різдво. Середня температура взимку комфортна – біля – 5°.
Болгарські готелі – одні з найдешевших в Європі. Велика частина з них мають категорію 3 зірки. Радує, що готелі проходять сертифікацію, тому рівень обслуговування відповідає заявленій кількості зірок. Харчування в готелях за принципом шведського столу (сніданок).
З пам’яток Болгарії, слід зазначити Собор Олександра Невского в Софії. На південь, в 119 км від столиці знаходиться знаменитий Рильский монастир. Для любителів природи – місто-заповідник Велико-Тирново, де можна досліджувати численні печери.
Якщо вже говорити про Софію, мимоволі напрошуються деякі порівняння з Парижем. Тут також як і в столиці Франції є свій Ля де Франс, це старовинний квартал Редуту, де хочеться повільно прогулятися, занурившись в атмосферу старовинних вуличок і будов, що занепали від часу.
Близьке розташування, невисокі ціни при відмінному європейському сервісі, смачна місцева кухня, спорідненість мов – усе це робить Болгарію бажаним місцем відпочинку для багатьох українців.

7 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук