Китайці полюбили красу культового острова Санторіні і захотіли зробити його мініатюру в провінції Юньнань на південному заході Китаю. Вони побудували копію культового острова Санторіні, хоча і далеку від оригінальних пейзажів, без Егейського моря, вулкану і… Греції.

фейковий Санторіні
фейковий Санторіні

Розмір оригіналу:   640x391
Тип: jpg   Дата:

Побудований в гірському поселенні під назвою "Ідеальна держава Далі" ("Dali' s Ideal State"), на схилі гірського хребта Каншань …китайський Санторіні "дивиться" на озеро Ерхай.

китайський Санторіні
китайський Санторіні

Розмір оригіналу:   648x872
Тип: jpg   Дата:

Курорт пропонує туристичні готелі, бутік-готелі, апартаменти, все у білому кольорі, багато з кікладськими блакитними куполами, маленькі звивисті вулички, прикрашені квітучими бугенвілеями і іншими середземноморськими рослинами, панорамний вид на воду і знамениту грецьку каву фрапе.

фейковий Санторіні у Китаї
фейковий Санторіні у Китаї

Розмір оригіналу:   648x873
Тип: jpg   Дата:

Курорт став центром уваги і місцем призначення для багатьох впливових людей в соціальних мережах Китаю.

Можливо тут немає глибокого синього моря, вулкану, знаменитої кальдери і унікального західного світла Егейського моря, але є загальні пейзажі, які можуть ідеально підійти для… весільних фотографій місцевих жителів, які не можуть дозволити собі поїздку за кордон, але завжди хотіли отримати екзотичний досвід.

фейковий Санторіні
фейковий Санторіні

Розмір оригіналу:   648x315
Тип: jpg   Дата:

"Це курортне місто з красивими пейзажами і будівлями в стилі Санторіні притягає безліч пар для весільних фотографій", – так нещодавно писали в chinatoday.

штучний Санторіні у Китаї
штучний Санторіні у Китаї

Розмір оригіналу:   648x437
Тип: jpg   Дата:

Китайський курорт Санторіні займає площу в 3700 акрів, загальний об'єм інвестицій складає 8 мільярдів юанів або один мільярд євро.

Для китайців цей престижний туристичний напрям, що притягає населення, яке не може подорожувати за кордон, але може дозволити собі "міжнародний досвід" на місці, відмічає грецька державна телерадіокомпанія ERT.

Цікаво, наскільки тепер скоротяться потоки китайських туристів на Санторіні?

21 квітня 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук