Грецький острів Санторіні в Егейському морі – одне з найкрасивіших і романтичніших місць на нашій планеті, у якого, до речі, є безліч назв : Тіра, Фіра, Фера, Тера, Санторіні або Санторін.
Історія острова Санторіні
Колись на цьому місці був діючий вулкан Санторін. В результаті виверження величезної сили кратер вулкану провалився, воронка заповнилася водою, і стався страшний вибух, що спровокував цунамі. Результатом катастрофи став захід  існувавшої тут колись мінойскої цивілізації. Можливо, саме ці події в Греції і породили міф про Атлантиду, адже цунамі знищило усю цивілізацію на берегах Середземного моря, а також усе, що було на Кріті і островах Егейського моря. Розвиток цивілізацій був припинений на тисячу років!
чорний пісок на острові Санторіні
чорний пісок на острові Санторіні

Розмір оригіналу:   680x510
Тип: jpg   Дата:

Відпочинок на Санторіні
Проте зараз архіпелаг Санторіні став тим місцем, куди безліч мандрівників приїжджають відпочити і зарядитися новими враженнями. Деякі з них вирушають на острів у свій медовий місяць. Воно і нехитро – тут панує дуже романтична атмосфера.
закат на острові санторіні
закат на острові санторіні

Розмір оригіналу:   680x451
Тип: jpg   Дата:

Місто Фіра, адміністративний центр острова, розташоване в горах. Будинки на Санторіні ніби нависають над обривом (до речі, це не єдине місто, де будинки розташовані на скелях). Заплутані вулички, сяючі білизною будови, тисячі пронумерованих сходинок переходять в не менш красиві пляжі. Оскільки острів має вулканічне походження, то піщаних пляжів тут немає – лише застигла вулканічна лава у вигляді дрібних піщинок або великих каменів. Але це, швидше, плюс: лежати на вулканічній гальці дуже корисно для здоров’я.
відпочинок на Санторіні
відпочинок на Санторіні

Розмір оригіналу:   680x510
Тип: jpg   Дата:

У друге за популярністю місто Санторіні – Ія, часто приїжджають на кораблях на один день – побродити по сходах, пофотографуватися (любителі фотографування знайдуть для себе тут безліч цікавого) і особливо під час заходу сонця.
 
Пам’ятки острова
На островах архіпелагу Санторіні розташовано 330 католицьких і православних храмів. Найвідомішими релігійними пам’ятками є монастирі Святого Миколая (жіночий) і Іллі Пророка. Тут дуже цікаво милуватися поєднанням куполів церков, крамничок ремісників, пляжів з чорним піском і яскраво-синього моря.
церква на острові Санторіні
церква на острові Санторіні

Розмір оригіналу:   680x510
Тип: jpg   Дата:

Готелі, тури і ціни на Санторіні
Санторіні – досить дороге місце. Ніч в місцевому готелі в середньому обійдеться в суму близько 200 €. Проте багатьох це не бентежить.
 

Романтика Санторіні
Тільки уявіть собі : ніжитися в джакузі або у басейні, пити санторінське вино і милуватися найромантичнішими видами на планеті – мрія, та й годі!

романтика Санторіні
романтика Санторіні

Розмір оригіналу:   680x510
Тип: jpg   Дата:

 
Несплячий вулкан
Наприкінці згадаємо про один важливий факт: вулкан Санторін є діючим. Попереднє його пробудження випало на 1956 рік, і спровокований ним землетрус забрав життя 50 чоловік. Зараз вулкан дрімає, і до його головної точки навіть возять численні туристичні групи. Проте забувати про його вередливий характер все ж не варто. Будьте завжди пильними і розсудливими.
А з Вами був блог “Світ подорожей та туризму” . Приємних Вам подорожей та цікавих мадрівок :)
 
 

24 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук