Греція – країна міфів і легенд, що поєднує в собі усю пишність античності і сучасності. Саме у Греції Ви будете в захопленні від барвистої природи. Між горами лежать зелені долини, які сполучають кристальні озера і блакитні лагуни.
Греція дуже трепетно відноситься до пляжів, тому вони відповідають усім строгим екологічним параметрам країн Європейської Спільноти.
Чим же притягує до себе ця живописна, гостинна і загадкова країна – Греція?
На відпочинок в Греції щорічно вирушає безліч людей. В першу чергу туристів ваблять неземної краси пляжі, які омивають Середземне, Іонічне, Лівійське, Крітське і Егейське моря. Дивовижний пляжний відпочинок чекає гостей на курорті Халкідікі. Тут розташовані пляжі Егейського моря, відомі своєю чистотою і пишністю. Відмінно провести час на пляжі дозволить також відпочинок в Греції на островах Кріт, Родос, Корфу і багатьох інших.
Греція
Греція

Розмір оригіналу:   670x449
Тип: jpg   Дата:

Греція – одна з прадавніх країн світу і має неймовірно багату історичну спадщину. На формування грецької культури чинили вплив різні цивілізації впродовж 4000 років. Територія країни рясніє історичними пам’ятниками і спорудами. Під час екскурсій туристи мають унікальну можливість своїми очима спостерігати твори древньої архітектури. Тим, кому цікаві історичні тури в Грецію, рекомендується відвідати острова Корфу, Кріт і Родос, з міст – Афіни, Салоніки, Дельфы, Касторію. Незабутні враження принесуть екскурсії в Акрополь – символ грецької цивілізації, християнські монастирі Метеори і Кносский палац на острові Кріт.
Греція
Греція

Розмір оригіналу:   385x258
Тип: jpg   Дата:

Грецька природа вражає уяву. Погляду відкриваються живописні гірські пейзажі, що поєднуються з барвистими квітучими долинами, а прямовисні скелі несподівано переходять в затишні морські бухти. Здається, що природа спеціально створила усе так, щоб відпочинок в Греції виявився для вас ідеальним. Обов’язково варто відвідати пам’ятки природного походження : вулканічний острів Санторіні, плато Лассіті, ущелину Самар’я, відому найбільшою довжиною в усій Європі, і унікальну печеру Сфендони.
Греків воістину можна назвати однією з найгостинніших націй. Жителі завжди раді гостям, зустрічають з посмішкою і готові допомогти будь-якої хвилини. Це особливо помітно в маленьких містечках. Привітні хазяї кафе і таверн дбайливо запрошують відвідати їх заклади. Дуже складно відмовити собі в задоволенні поласувати ароматним грецьким салатом на березі моря або насолодитися збадьорюючою кавою під теплими хвилями морського вітру.
Греція
Греція

Розмір оригіналу:   385x569
Тип: jpg   Дата:

Грецька кухня здатна задовольнити гастрономічні запити будь-якого гурмана. Відпочинок в Греції неможливо представити без відвідування затишних ресторанчиків. Тут можна покуштувати вишукані блюда з м’яса, риби і морепродуктів, дуже смачні салати і випічку, освіжаючі напої, свіжі фрукти і овочі на будь-який смак. Цікава Греція і з точки зору релігійної спадщини. Тут дивним чином сплелися античні вірування древніх народів, європейська культура і християнство. Історія паломництва християн в Грецію налічує вже більше п’яти століть. Серед паломницких напрямів Греції найбільш відомі монастирі Метеори, острів Патмос і Свята гора Афон.
Тури в Грецію принесуть море вражень практично у будь-яку пору року. Любителям пляжного відпочинку рекомендується відвідати країну з червня по вересень.
Найкомфортніша температура повітря встановлюється в квітні і жовтні, але в цей час температура морської води не перевищує 17-18 градусів.
Для сімейного відпочинку найбільше підходить червень – не занадто жарко, і море досить прогріте. Липень і серпень також гарантують прекрасний відпочинок в Греції. Греція приваблива для туризму круглий рік, адже тут завжди можна знайти для себе що-небудь привабливе. Комусь цікаві розкішні пляжі, інших вабить багата історія, а хтось приїжджає сюди за дешевою натуральною шубою. Кожен знайде тут щось своє, адже, як мовиться, в Греції є усе!
Вартість туру в Грецію на 7 днів орієнтовно обійдеться Вам (на 1 людину) від 580 € в Халкідікі; від 500 € – на Кріт.
 

23 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук