друзі для подорожі
друзі для подорожі

Розмір оригіналу:   400x300
Тип: jpg   Дата:

Якщо друзі і знайомі роз’їхалися по курортах з сім’ями, корпоративний відпочинок загрожує спілкуванням з тими особами, від яких і хочеться відпочити під час відпустки, а “оксамитовий сезон” на дачі у батьків обіцяє нудьгу, то попереду неминуче маячить перспектива літа наодинці. І навіть якщо є бажання, засоби, а так само готовність витратити їх на гідний відпочинок і розваги, то тут же з’являються сумніви: а чи варто взагалі куди-небудь їхати одному? Може, краще купити щось корисне додому? Чи, в крайньому випадку, витратити гроші на чарівний тижневий шопінг з подругами? Мабуть, ні! Якщо ви боїтеся, що відсутність старих і вірних знайомих під боком на пляжі зіпсує усе задоволення від гарячого піску і ласкавого моря, шукайте нові знайомства там же – під сонцем! Отже, які ж існують способи відправитися відпочивати одному, але не бути самотнім?
Шукаємо пару в інтернеті
Існує думка, що в Інтернет можна познайомитися або з шарлатанами, або з любителями стосунків на одну ніч. Але нерідко спілкування, почате на якомусь тематичному форумі, переростає у багаторічні стосунки – чом би не перетворити он-лайн дружбу в реальну? Втім, якщо ви не любитель просиджувати години в ICQ, вас повинний влаштувати трохи більш екстремальний варіант: зараз існує сайт знайомств www.iznanka.ua, на якому можна підібрати “дорожніх товаришів”, виходячи з цілей подорожі та місця, куди вони планують відправитися. Також, можна знайти собі завчасно товариша у тому місті України, в яке планується ваша майбутня поїздка, тобто ви будете їхати практично в гості.
При купівлі путівки – друг безкоштовно
Нерідко підбір компаньйона в поїздку практикується в самих туристичних агентствах. Окрім звичайних агентств, готових “подружити” своїх клієнтів, існують спеціальні європейські організації, члени якої можуть подорожувати по світу і завжди розраховувати на притулок у інших учасників руху. Це прекрасний шанс недорого погостювати в іншій країні, впритул познайомитися з побутом її мешканців і самими людьми.
Масові розваги – курс на зближення

Аніматори, отакі цивілізовані масовики-витівники, зараз є практично в усіх готелях. Вони славляться своїм умінням примушувати туристів робити всякі дурниці, влаштовувати змагання по стрибках в мішках на швидкість і інші заходи по об’єднанню відпочиваючих мас. Допомогти самотнім і нудьгуючим обзавестися масою нових знайомих – одне з професійних завдань аніматорів.
Трохи старання, і, незалежно від власної комунікабельності, ви неодмінно обростете новими друзями: партнерами по бігу в ластах або грі в “крокодила”.

Спорт як привід для знайомства

Спорт, як відомо, зближує людей. Будучи в усьому своєму різноманітті, одним з популярних захоплень людства, спорт перетворює вас на присвячених: ви разом проникаєте в таїнства ритуалу занурення під воду або ж переносите труднощі єгипетського сафарі. Тут же з’являються спільні переживання, спогади, теми для розмови. Чим не привід продовжити знайомство?
Крім того, туристичні агентства, пропонуючи дайвінг-тури, сафарі або кінні прогулянки завжди організовують групи і, як правило, проводять спеціальні заходи по об’єднанню колективу.

Патріотизм об’єднує за кордоном
Дивно, але ніде не почуваєш себе настільки українцем, як за кордоном. Нерідко доводиться спостерігати, як, наприклад, люті торги з єгипетськими або турецькими продавцями або одвічне туристське обговорення відмінностей між нами” і “ними” неабияк зближують українців відпочивальників.

8 липня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук