Кінні прогулянки – унікальний спосіб відмінно відпочити на природі. Покататися на коні – мрія будь-якої людини, яка не боїться цих граціозних тварин. Ці романтичні тварини згадуються у багатьох літературних творах, і напевно кожен мріяв відчути себе прекрасним принцом або принцесою на красивому коні. Існує навіть кінний туризм – активний вид відпочинку з можливістю пізнання навколишнього середовища, завдяки коням турист долає значні відстані, а правильно складений маршрут зможе познайомити мандрівників з красивими і неповторними куточками природи.

прогулянки на конях
прогулянки на конях

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Якщо ви хочете відчути себе упевнено в сідлі, отримати заряд енергії і поринуть у світ кінного спорту хоч би на годину, тоді вам треба обов'язково спробувати кінні прогулянки. Хіба є людина, яка залишиться байдужою до такого прекрасного створіння природи як кінь. Це прекрасні, елегантні і витончені тварини.

Катання на коні це відмінний відпочинок, розслаблення, спілкування з природою і твариною, яка не залишить байдужим ні дорослого, ні дитини. Прогулянки на конях можуть спробувати люди, які ніколи не сиділи в сідлі. Після декількох рекомендацій досвідченого інструктора, Ви зможете відчути усю привабливість і перевагу верхової їзди.

Верхова їзда є відмінною зарядкою для Вашого тіла, оскільки при катання на коні усі м'язи активно працюють, виробляється правильна осанка, легені насичуються повітрям і після прогулянки на коні залишаються лише позитивні емоції, покращується настрій.

Де можна кататися на конях?

Іподром – це спеціально оборудований комплекс для навчання катанню на коні, а також перегляду змагань по кінному спорту.

Прогулянки на конях по лісу – необмежені простори лісу, живописна природа, можливість відпочити від міської метушні. Прогулянки в лісі ви не забудете ніколи!

Прогулянки на конях по лісу
Прогулянки на конях по лісу

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Катання в місті – якщо у вас немає часу дістатися до спеціалізованої обладнаної території для катання на коні, то міське катання ваш варіант. Покататися на жеребцеві можна в міських парках або на території кінних клубів. До речі, в Дніпропетровську є кінний клуб "Ferrari", в якому у дружній атмосфері можна покататися верхи по парку або ж організувати з друзями кінний похід (ціна залежить від маршруту). Прогулянки проходять в лісопарковій зоні, кінні походи – по берегах Дніпра. Отримати детальну інформацію та ознайомитися з повним переліком послуг можна на сайті Ferrari кінного клубу Дніпропетровську. Інсруктора клубу детально розкажуть вам про коней усе, що ви хотіли знати, навчать правильно поводитися з благородними створіннями. Ви зможете дізнатися багато хитрощів в управлінні конем і в пошуку взаєморозуміння з розумною твариною.

Чим корисні кінні прогулянки?

Існує таке поняття, як іпотерапія – це метод реабілітації за допомогою лікувальної верхової їзди. Лікувальна верхова їзда підрозділяється на лікувально-педагогічну верхову їзду, іпотерапію, кінний спорт, рекреаційну верхову їзду і кінний туризм. За останні сорок років, іпотерапія отримала стрімкий розвиток у багатьох країнах світу. Сьогодні, лікувально-верхова їзда активно застосовується як метод реабілітації і лікування дітей з ДЦП, аутизму на ранніх стадіях, неврозу, розумової відсталості, постінфарктних станів, сколіозу, остеохондрозу і інших порушеннях осанки. Іпотерапія чинить комплексну позитивну дію не лише на психо-емоційну сферу та на фізичний стан пацієнта, але і сприяє мобілізації вольової діяльності, соціалізації, формуванню гармонійних стосунків з навколишнім світом, підвищуючи тим самим прагнення до досягнення позитивних результатів. Після сеансів лікувально-верхової їзди, дитина починає краще ходити, говорити, стає сильнішою, спритнішою, витривалішою, набуває нового досвіду і позитивного заряду. Усе це робить її життя повноціннішим, яскравішим, насиченим і нарешті, щасливішим.

лікувальна верхова їзда
лікувальна верхова їзда

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Загалом, катання на конях подарує вам незабутні враження ще на довгий час, і Ви знову захочете відчути себе в сідлі ще жоден десяток разів!

4 листопада 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук