Тімбілдінг (від англ. Team building) означає командоутворення. На сьогоднішній день заходу з його елементами стають надзвичайно популярними. Багато компаній усвідомлюють необхідність корпоративного відпочинку, який пройде з користю для колективу і самої організації в цілому.

сплав на байдарках
сплав на байдарках

Розмір оригіналу:   670x453
Тип: jpg   Дата:

Заходи з елементами командоутворюючуго тренінгу дуже різноманітні. Їх мета – пошук спільних рішень в нестандартних ситуаціях. Походи на байдарках та катамаранах – один з поширених видів корпоративних занять, що включає в себе тімбілдінг. Вони оптимально поєднують в собі відпочинок на природі, фізичне навантаження і безліч цікавих спільних занять.

У чому ж полягає ефект від сплаву по річці і як він впливає на відносини всередині робочого колективу? Водний туризм з самого початку припускає спільну роботу. Починається все з того, що співробітників привозять на берег річки. Зустріч в неформальній обстановці розкріпачує їх і дозволяє поглянути один на одного по-новому. Далі під керівництвом інструктора вони разом збирають плавзасоби і спускають їх на воду.

Сплав по річці починається з навчання основам веслування. Для походу на байдарці або катамарані діяти всім учасникам потрібно спільно. Саме тому це заняття сприяє більш злагодженій роботі колективу. Переваги сплаву на байдарках в якості корпоративного заходу в тому, що він підходить практично всім, незалежно від віку, статі та фізичної підготовки.

сплав на катамарані
сплав на катамарані

Розмір оригіналу:   670x449
Тип: jpg   Дата:

На зупинках нудьгувати буде ніколи: потрібно збирати дрова і розпалювати багаття, готувати їжу, ставити табір. Все це співробітники будуть робити спільно, вдосконалюючи навички колективної злагодженої роботи. Увечері добре спорудити лазню: в цьому занятті участь можуть взяти всі бажаючі. А що краще згуртує колектив, ніж спільні посиденьки у власноруч влаштованій лазні? Обговорення нових вражень і підведення підсумків дня пройде за захоплюючими бесідами біля вечірньої вогнища.

Походи на байдарках – відмінний варіант спортивного туризму і корпоративного заходу з елементами тімбілдінгу. У результаті його учасники краще пізнають один одного. Нова обстановка і неформальні умови дозволяють їм розкритися з іншого боку і проявити нові якості.

На сьогоднішній день є маса варіантів проведення корпоративного відпочинку, що будуть включати в себе елементи командоутворення і не виллється на банальне застілля. Сплави на байдарках та катамаранах можуть стати доброю традицією для вашої компанії. Адже вони не лише згуртовують колектив, але і згладжують конфліктні ситуації і перешкоджають їх виникненню. Вони також гарантують становлення командного духу в робочому колективі, виводячи ефективність функціонування будь-якої компанії або організації на новий рівень.

11 березня 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук