Виявляється, знаменитий каньйон є не лише в США. Молода європейська держава Україна теж не обділена Творцем, тут є приголомшливе чудо природи - Дністровський каньйон, який є одним з найбільших в Європі, його довжина – близько 250 км. В цих місцях – дивовижні природні ландшафти, а круті схили каньйону дуже привабливі і живописні.
Дністровський каньйон
Дністровський каньйон

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Каньйон пролягає через чотири області України – Івано-Франківську, Тернопільську, Чернівецьку і Хмельницьку. По усій довжині цього дивного чуда природи річка Дністер радує мандрівника дивними вигинами і красивими панорамами пейзажу.
Не секрет, що пізнати красу будь-якої річки краще всього споглядати з її поверхні, сплавляючись за течією на байдарці або на плоту. Найбільш популярні сплави по дністру на ділянці між селом Лука, що в Івано-Франківській області і містом Хотин у в Чернівецькій області. Що може більше запам’ятатися, ніж рафтинг між високими стінами заввишки 150-300 метрів по швидкій воді, та ще з крутими поворотами?
 сплави по Дністру
сплави по Дністру

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

У Івано-Франківській області Дністровський каньйон прикрашає приголомшлива пам’ятка – Раковецкий замок, вік якого більше чотирьох сотень років. Тернопільська частина каньйону також прикрашена, цього разу природним пагорбом під назвою Червона гора, утвореним самою природою за рахунок відшаровувань червоних піщаників.
 сплави по Дністру
сплави по Дністру

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Сплавляючись вниз по Дністру, мандрівники потрапляють в місто Залещики, де річка робить химерні вигини. Приголомшливий вид на Залещики можна спостерігати у села Хрещатик, стоячи на берегу Дністра заввишки 170 метрів. Це село знаходиться в Чернівецькій області і має помітну пам’ятку – монастир XVII століття. І, звичайно ж, сплавляючись вниз за течією не можна не помилуватися Хотинською фортецею, спорудження якої відноситься до X століття.
Якщо ви любите водоспади, то Дністровський каньйон – саме те, що вам потрібне. Серед безлічі цих чудес природи слід в першу чергу відмітити Джуринський водоспад, як найвідоміший і, без сумніву, найкрасивіший. Потік води падає з висоти 16 метрів, це приголомшливе видовище можна побачити в Тернопільській області недалеко від села Устечко. Серед рівнинних водоспадів України, Джуринський – найвищий.
Джуринський водоспад
Джуринський водоспад

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

У Дністровському каньйоні мешкає велика кількість птахів. Під час сплаву річкові пейзажі прикрашатимуть білі і сірі чаплі, лелеки, чайки, лебеді і багато інших пернатих. Тутешні місця оповиті туманом древніх легенд. Багато з них ви дізнаєтеся, якщо відвідаєте цей благодатний край. Наприклад, почуєте легенду про турецьке золото та історію про Тараса Бульбу.

12 червня 2015

Автор:

Дністровський каньйон та сплави по Дністру Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук