валіза у подорож
валіза у подорож

Розмір оригіналу:   311x209
Тип: jpg   Дата:

Зараз для мандрівника немає проблеми з тим, куди скласти свої речі, вирушаючи в поїздку. Вибір дорожніх сумок, рюкзаків і валіз настільки великий, що проблематичними стали саме вибір "тари" для ваших речей. Отже, давайте розберемося, що зручніше узяти з собою в поїздку в якості "сховища" для речей – дорожню сумку, рюкзак або валізу.

Дорожня валіза

Валіза – саме з цим словом асоціюються далекі подорожі. "Зібрати валізи" – означає приготуватися до подорожі. Валіза зручна при подорожі за кордон – для того, щоб скласти в неї речі і відправити їх до багажного відділення. При виборі валізи зверніть увагу на матеріал, з якого вона зроблена.

валіза з тканини
валіза з тканини

Розмір оригіналу:   500x561
Тип: jpg   Дата:

Валіза зі шкіри. Така валіза вражає своєю красою і довговічністю, проте вона досить важка і досить дорога.

Валіза з тканини. У плюсах – невисока ціна і легкість, в мінусах – швидко брудниться, не занадто довговічна, не підходить для перевезення речей, що легко б'ються.

Валіза з пластика. Така валіза, разом з невеликою ціною і маленькою вагою, має одну незаперечну перевагу – в ній можна перевозити крихкі речі. До того ж пластик легко миється, проте від механічних дій він може розтріскатися.

Валіза з екошкіри. Екошкіра виготовляється з екологічно чистої сировини, а саме складається з шару тканини, основи з бавовни, на яку наноситься шар поліуретану. Поліуретан складається з дрібних пір, які здатні пропускати повітря, тобто, такий матеріал "дихаючий". Завдяки цьому, він не розсихається, не намокає, стійкий до перепадів температури, його важко порвати, розтягнути, подряпати. Також екошкіра не має ніякого неприємного запаху. Екошкіра дуже невибаглива у догляді – Вам усього лише треба вчасно очищати забруднені поверхні м'якою тканиною. Не плутайте екошкіру з штучною шкірою. Різниця штучної шкіри та екошкіри у складі цих матеріалів – штучна шкіра складається з верхнього ПВХ шару, тобто з тонкого поліетилену, що призводить до його недовговічності. На виробах з такого матеріалу швидко з'являються потертості, тріщини.

Дорожня сумка

дорожня сумка
дорожня сумка

Розмір оригіналу:   635x660
Тип: jpg   Дата:

Дорожні сумки люблять за їх легкість і здатність змінювати свою форму залежно від кількості речей в них, це дозволяє помістити їх навіть під нижню бічну полицю в плацкарті, що з валізою просто неможливе. Коли сумка порожня її можна зручно скласти для зберігання, і вона не буде займати багато місця. У сумці є зовнішні кишені, що дуже зручно для тих речей, які вам можуть знадобитися в дорозі.

Сумку, завдяки двом ручкам, можна легко нести удвох. Як і у валіз, у деяких дорожніх сумок є колеcики. При цьому дорожня сумка на коліщатках трохи дешевше за валізу з коліщатками. Правда, останнім часом чіткої межі між сумкою на колесах і валізою майже немає – у сумок також наявна ручка і формою вони бувають невідмітні від валіз.

Є і свої мінуси у дорожніх сумок. Вважається, що сумки мають менш респектабельний вигляд, ніж валізи. Так само сумки не дуже підходять для перевезення в них скляних, керамічних і інших крихких предметів. І ще в деяких сумках складно перевезти речі так, щоб вони залишалися не пом'ятими.

Рюкзак для подорожей

туристичні рюкзаки
туристичні рюкзаки

Розмір оригіналу:   572x413
Тип: jpg   Дата:

Ті, хто займається пішохідним туризмом, однозначно віддають перевагу туристичним рюкзакам, оскільки ні валізи, ні сумки не здатні на такі чудеса, як хороший дорожній рюкзак. Завдяки своїй формі, зручним шлеям і фіксації на поясі, вага рюкзака відчувається набагато менше, ніж вага сумки або валізи. Та і коліщатка валізи або сумки в пішому поході не доречні і зламаються буквально через пару кілометрів. Крім того, до рюкзака можна підвісити туристичне спорядження – каремат, намет і тому подібне.

Рюкзак має зручні зовнішні кишені і відділення для води, мобільних телефонів, ліхтарика. Хороший туристичний рюкзак коштує немало, зате без нього ви не зможете подорожувати по пересіченій місцевості в пішому поході. У туристичний рюкзак поміщається дуже багато речей, тому він підходить і для використання в далеких поїздках.

Така валіза вражає своєю красою і довговічністю, проте вона досить важка і досить дорога.

3 грудня 2013

Автор:

Сумка, валіза, рюкзак – що взяти в подорож? Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук