Українські туристи досить забобонні – прикмети "посидіти на доріжку" дотримується більше половини. Це показало опитування сервісу TRIPMYDREAM. У опитуванні взяли участь 1,5 тисяч користувачів, які відповіли на питання, в які прикмети вони вірять, вирушаючи в поїздку.

прикмети туристів
прикмети туристів

Розмір оригіналу:   850x571
Тип: jpg   Дата:

У результаті 52% опитаних проголосували за прикмету "сісти на доріжку". Знають туристи і оригінальніші прикмети – так, 20% намагаються не зашивати нічого перед дорогою, щоб не накликати нещастя, а ще 9% побоюються зустрічі з жінкою з порожніми відрами або, в нашій реальності, пакетами.

Крім того, 7% туристів вважають за краще не озиратися назад, коли від'їжджають з будинку на курорт. Ще 6% вірять, що якщо потримати за кут столу, то поїздка, а тим паче закордонна подорож,  пройде вдало.

Також туристи з України вірять в щасливі і нещасливі дні для поїздок. Сприятливі дні для дороги, на їх думку, середина тижня і вихідні, а ось вильоти в понеділок і п'ятницю – не до добра.

А в які ви вірите прикмети вирушаючи у подорож? Чекаємо на ваші відповіді в коментарях  :)

22 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Коментарів (3)

 

  1. Максим коментує:

    Я планую свої подорожі таким чином, щоб вирушати якомога раніше, на ніч та в сутінки не висуваюсь, гадаю це добре правило

  2. Гайдамака коментує:

    На реєстрацію в аеропорту чергу стараюся займати поряд з жінкою в червоному :)

  3. Віталій коментує:

    У які прикмети мандрівників ти віриш? Відповідь: Надто багато прикмет і забобонів всі друкують останнім часом. Я вже за крок, щоб не читати такі публікації. Серйозно?! 21 століття!

Залишити коментар або відгук