Зима у розпалі і французький курорт Шамоні, ідеальне місце для любителів гірськолижного спорту. Єдиний курорт Франції, що входить в каталог кращих гірськолижних курортів Best of The Alpes. Шамоні знаходиться в самому серці французьких Альп біля підніжжя гори Монблан, найвищої в Західній Європі, на висоті 4810 м над рівнем моря.
Тут уперше 1924 році проводилися зимові Олімпійські Ігри. Ідеальні умови як для активного відпочинку, так і для спокійного релакса, якнайкраще підходять для любителів зимового відпочинку.  Це не просто один з курортів Франції, а ціле місто з добре продуманою і розвиненою інфраструктурою. Величезна кількість бутиків, барів, ресторанів. У самому центрі курорту знаходиться залізничний вокзал, звідки на протязі години ви можете перенестися в Женеву, або за 2,5 години – в Мілан.
французький курорт Шамоні
французький курорт Шамоні

Розмір оригіналу; 434x320
Тип: jpg   Дата:

145 лижних спусків, розташованих в трьох різних місцях, підготовлено і розраховано на будь-який рівень підготовки; Гран-Монте (Les Grandes Montets), Бреван (Le Brevent), Біла Долина (Vallee Blanche).
Для просунутих
Гордість Шамоні Біла Долина (Vallee Blanche) з крутим 24 кілометровим позатрасовим спуском. Новачкам краще здійснювати перші спуски з гідом. Дуже цікаві траси на Гран-Монте, частина якої проходить по льодовику, що вимагає особливої кваліфікації від лижника. Особливо можна виділити трасу Ле Верте, де проводяться етапи Кубку Світу, що також рекомендується для досвідчених лижників.
Для середнього рівня рекомендуємо Бреване, найближча зона до Шамоні, об’єднана між собою трасами Флежера (La Flegere). Якщо окрім хорошого катання, ви любитель живописних пейзажів, тоді вам в Ле Тур, де знаходиться основна маса лісових, красивих трас.
Окрім гірськолижних трас тут також пропонуються траси для сноубордистів. Їх чекає сучасний сноупарк оснащений двома жолобами хайф-пайп і складними трасами із смугою перешкод. Він знаходиться в долині Гран Монте, де і проводяться змагання по сноуборду, різного рівня .
У Європі розташована безліч різних гірськолижних курортів, вибір великий, проте якщо ви любитель гострих відчуттів і незабутніх вражень, долина Шамоні підійде вам ідеально.
У ці місця неможливо не закохатися. Побувавши тут хоч раз, тягне знову і знову.

8 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук