У напрочуд різноманітній Італії зосереджена ціла мережа першокласних гірських регіонів, придатних для активного відпочинку. Всесвітньо відомі альпійські селища і міста мають розвинену інфраструктуру, безліч ідеально облаштованих трас і широкий спектр розважальних послуг. Відмінні умови проживання, відмінний сервіс і заворожливі гірські видовища – цим надбанням славляться гірськолижні курорти Італії.

Борміо

Знаходиться на висоті 1 200 метрів в районі Ломбардних Альп. Тут чудові гірськолижні ділянки поєднуються з древніми пам'ятниками архітектури і цілющими термальними джерелами. Готелі, бари, бутики, нічні клуби і спортивні центри – усе це дозволяє Борміо зарекомендувати себе, як один з популярних і першокласних альпійських куточків. Бюджетні і фешенебельні готелі пропонують гостям Борміо комфортабельні апартаменти.

гірськолижний курорт Борміо
гірськолижний курорт Борміо

Розмір оригіналу:   1904x1127
Тип: jpg   Дата:

Зона катання є більше 100 кілометрів сучасних трас різного рівня складності. Більшість маршрутів пролягають через лісовий масив. Відносно пологі сині ділянки є роздоллям для лижників середнього рівня підготовки. Професійним спортсменам припадуть до душі червоні і чорні швидкісні спуски, де перепад висот досягає 1700 метрів.

Любителі сноубордингу можуть відточувати свою техніку на спеціальних майданчиках із спортивними спорудами. У місті функціонують спортивні школи, в штаті яких працюють інструктори вищої кваліфікації. Розважально-оздоровчі установи – це термальні джерела, фітнес-центр, відкритий басейн і сауна.

Відео про курорт Борміо

Лівіньйо

На кордоні зі Швейцарією розташовується гірськолижне селище Лівіньйо, що динамічно розвивається. Воно оточене з усіх боків величними гірськими хребтами що здіймаються увись гострими засніженими списами. Затишне місто є чудовою природною зоною, що має в розпорядженні прекрасні умови активного відпочинку. Статус безмитної торгової зони і розвинена інфраструктура створюють Лівіньйо особливу привабливість.

Лівіньйо
Лівіньйо

Розмір оригіналу:   1424x816
Тип: jpg   Дата:

Для туристів відкриті магазини, бари, ресторани, а також готелі з апартаментами середньої цінової категорії. Сучасна мережа канатних доріг піднімає спортсменів на висоту 2 797 метрів, звідки спускається вниз низка синіх, червоних і чорних спусків. Найбільша кількість маршрутів облаштована для досвідчених лижників. Поціновувачі фрірайдеру високо цінують просторі снігові широкі пологі поля, що рясно перемежаються хвойними лісами.

Сноубордистів приймають спеціалізовані майданчики, оснащені трамплінами і повітряною подушкою для безпечного виконання акробатичних стрибків. Гості Лівіньйо можуть зайнятися пішими прогулянками і скелелазінням, покататися на санчатах, відвідати фітнес центр, а також поплавати у басейні і розслабитися в спа-салоні.

Відео про курорт Лівіньйо

Валь-ді-Фасса

Безліч туристів зі всього світу спрямовуються в долину  Валь-ді-Фасса, розташовану в оточенні величних гірських масивів Доломітових Альп. Цей регіон об'єднує декілька популярних селищ, що мають усі необхідні принади відпочинку, який запам'ятовується. У затишних городках долини зведені готельні будинки з досить демократичною ціновою політикою.

гірськолижний курорт Валь-ді-Фасса
гірськолижний курорт Валь-ді-Фасса

Розмір оригіналу:   1424x838
Тип: jpg   Дата:

Готелі виконані в традиційному тірольському архітектурному стилі. У кожному населеному пункті долини є спортивні комплекси з тренажерними залами і басейнами. До послуг мандрівників більше 200 кілометрів розкішних трас. Переважаюча більшість, яких відмічена синім і червоним кольором.

Лижникам середнього рівня підготовки справжнім роздоллям здадуться широкі і протяжні схили з перепадом висот від 1 190 до 2 638 метрів. Любителям екстриму доступні позатрасові складні ділянки, що проходять через засніжену цілину. Перлиною  Валь-ді-Фасса є 40-кілометровий маршрут навколо гірського масиву Селла.

Відео про гірскьколижний курорт Валь-ді-Фасса

Кортіну д'Ампеццо

Це одне зі всесвітньо відомих альпійських міст Італії, що привертає увагу поціновувачів гірських ландшафтів і активного спортивного відпочинку. Курортне місце обрамлене з усіх боків монументальними і унікальними скелястими доломітовими хребтами.

Кортіну д’Ампеццо
Кортіну д’Ампеццо

Розмір оригіналу:   1424x841
Тип: jpg   Дата:

Тут всюди панує атмосфера розкоші і багатства. Фешенебельні готелі гарантують постояльцям першокласний рівень сервісу. Центральні вулиці пістрявлять магазинами, ресторанами і розважальними закладами. Область катання особливо цікавить прибічників зимових видів спорту з середнім і початковим рівнем підготовки.

Загальна протяжність зелених, синіх і червоних спусків складає 115 кілометрів. Перепад висот складає 1 224-3 000 метрів. Деякі траси не обслуговуються підйомниками. Дістатися до них можна на скі-басах. Широкі і протяжні ділянки схилу Тофана припадуть до душі малодосвідченим лижникам. Професіонали отримають незабутні враження від спусків з вершин гір Ра-Валлес і Форчелла Стаунієс, висота яких перевищує 2 000 метрів.

Тим, хто бажає отримати порцію екстремальних відчуттів пропонують всілякі зимові адреналінові атракціони. Це бобслей, сноурафтінг, сноубайкінг і сноукайтінг. Туристам трапиться нагода відвідати Льодовий палац Олімпійського формату, де можна побачити захоплюючий хокейний матч за участю місцевих команд.

Мадонна-ді-Кампільйо

Фешенебельним місцем італійських Доломітових Альп є містечко Мадонна-ді-Кампільйо. Цей край вражає своїх відвідувачів незвичайною красою гірських вершин, що грають в години світанку і заходу усіма відтінками рожевого кольору. Мальовничий населений пункт розташовується на висоті більше 800 метрів над рівнем моря.

гірськолижний курорт Мадонна-ді-Кампільйо
гірськолижний курорт Мадонна-ді-Кампільйо

Розмір оригіналу:   1424x839
Тип: jpg   Дата:

У Мадонна-ді-Кампільйо є спортивний центр, льодовий каток, басейн, ресторани і велика кількість ігрових майданчиків. Любителям шопінгу доступні бутики з товарами відомих модних дизайнерів одягу і взуття. На території містечка є близько сотні розкішних готелів і бюджетних шале. Прекрасно підготовлені снігові спуски пов'язані між собою сучасною мережею канатних доріг. Гірськолижні траси займають велику площу гірського масиву на висотах від 1 500 до 2 500 метрів.

Велика частина маршрутів ідеально підходить для людей, що невпевнено катаються. Це широкі, рівні і безпечні сині ділянки з мінімальним рівнем ухилу. Досвідчені спортсмени можуть застосувати свої навички на звивистих червоних спусках. Сноубордистам рекомендується відвідати спеціалізований сноу-парк, обладнаний гірками, трамплінами і спортивними спорудами.

Червинія

Серед альпійських вершин, покритих вічними льодами, знаходиться одне з найбільш високогірних селищ країни – Червинія. Воно лежить на висоті 2 050 метрів. Цей популярний населений пункт славиться великою кількістю чудових трас, які відрізняються високою якістю снігового покриву. Перспектива катання над хмарами і подальший спуск крізь них доставить туристам масу незабутніх вражень.

Червинія
Червинія

Розмір оригіналу:   1424x838
Тип: jpg   Дата:

Готельний фонд пропонує постояльцям досить бюджетні варіанти розміщення в невеликих затишних готелях (3-4 зірки). Проведенню вільного часу з користю сприяє фітнес-центр з басейнами, а також льодовий каток і спа-салон. Курортна зона є чергуванням між собою пологих, крутих і швидкісних ділянок маршрутів, що викликає інтерес у адептів зимових видів спорту. Найвищою точкою є пік Червіно (3 883 м).

Для любителів спокійного і неспішного катання передбачені сині спуски, що пролягають в різних частинах курортного району. Велика кількість протяжних червоних схилів дозволяє досвідченим спортсменам отримати незабутнє задоволення. Прихильники фрірайдера можуть випробувати свої здібності на позатрасових маршрутах. Окрім лижного спорту, тут користуються популярністю такі види спорту, як сноубордінг, скелелазіння, сноукайтінг, спуски на мотосанчатах.

Курмайор

Розташований біля підніжжя величної гори Монблан, на висоті 1 224 метрів над рівнем моря. Має репутацію аристократичного альпійського куточка, де гостинно чекають своїх відвідувачів фешенебельні готелі, вишукані ресторани і модні бутики. Тут регулярно проводяться карнавали, світські заходи і шумні вечірки.

гірськолижний курорт Курмайор
гірськолижний курорт Курмайор

Розмір оригіналу:   1424x893
Тип: jpg   Дата:

Густі хвойні лісові масиви і гірськолижні маршрути сплітаються в мальовничі візерунки. З будь-якої точки міста відкривається заворожливий вид на навколишні гірські долини. Курмайор рекомендується лижникам середнього рівня підготовки. Область катання є 100 кілометрами відмінно відшліфованих до досконалості трас. На схилах Чекруйт і Валь-Вені підготовлені червоні і чорні ділянки.

Спуски без єдиного горбка вражають погляд своєю доглянутістю, що гарантує професіоналам масу позитивних емоцій. Захоплюючі дух траси по сніговій цілині створюють ідеальне середовище для тих, хто бажає насолодитися абсолютною свободою відпочинку на лижах і сноуборді. Маршрути проходять через затишні місця, оточені прямовисними скелями і хвойними деревами.

Ла-Тюїль

Займає мальовниче альпійське місце в оточенні грандіозних піків гірського хребта Монблан і величного льодовика Руітор. Особливістю цього затишного населеного пункту є гармонійне поєднання старовинних дерев'яних і кам'яних будов з сучасними зразками архітектури.

Ла-Тюїль
Ла-Тюїль

Розмір оригіналу:   1424x826
Тип: jpg   Дата:

Тут панує спокійна і розмірена атмосфера сільського життя, що дозволяє туристам максимально отримати задоволення на широких і протяжних гірськолижних трасах. Місцеві готелі не відрізняються особливою розкішшю. Снігові схили чудово підходять недосвідченим новачкам і професійним лижникам, що бажають удосконалювати свою майстерність. У місті відкриті бари, ресторани і піцерії.

Гостям пропонується різноманітна палітра маршрутів будь-якої складності. Тут організовані сині, червоні і чорні ділянки. Вони тягнуться з перепадом висот від 1 441 до 2 641 метра. Поціновувачі бігових лиж належним чином оцінять схили, прокладені через хвойні ліси. Початкуючим спортсменам доступні нечисленні пологі спуски без різких поворотів. Експертам буде цікаво вчинити заїзд з вершини Ле Суше (2 200 м).

Піла

Затишне і сучасне селище Піла викликає непідробний інтерес у мандрівників, що бажають комфортно і активно провести дні своєї відпустки на гірських схилах. Тут панує доброзичлива і буквально домашня атмосфера, оскільки цього невеликого гірськолижного містечка практично не торкнулася хвиля масового туризму. В основному сюди спрямовуються на відпочинок жителі Північної Італії.

гірськолижний курорт Піла
гірськолижний курорт Піла

Розмір оригіналу:   1424x843
Тип: jpg   Дата:

Заворожливі пейзажі альпійської природи надають курорту особливу чарівність. Він лежить в чашоподібній улоговині, обрамленій з усіх боків засніженими гірськими хребтами, льодовиками і хвойними лісами. Готельні комплекси побудовані у безпосередній близькості від канатної дороги. Досить компактна зона катання є подібністю амфітеатру.

На висотах від 1 800 до 2 752 метрів розкинулися траси середнього рівня складності. Для відпочивальників обладнані 30 червоних, 4 синіх і 4 чорних ділянки. Досвідчені гірськолижники отримують задоволення від підкорення мальовничих спусків Гримондет і Шамоле. Відстань найпротяжнішого маршруту складає 6 кілометрів. Гості курорту Піла можуть відвідати фітнес-центр, поплавати у басейні і пограти у боулінг. До послуг відпочивальників численні ресторани, що пропонують відвідувачам блюда італійської кухні.

Монте-Роза

Є популярним гірськолижним районом, що займає велику область для катання. Регіон дістав свою назву від величного піку (4663 м), який височіє над декількома селищами: Антаньйон, Аланія, Шампалюк, Брюссон і Грессоней. Царство білосніжних полів, чудових спусків і численних маршрутів – усе це благоволить захоплюючому зайняттю зимовими видами спорту.

гірськолижний курорт Монте-Роза
гірськолижний курорт Монте-Роза

Розмір оригіналу:   1424x819
Тип: jpg   Дата:

Пишність природних пейзажів не залишить нікого байдужим. Це неповторний лабіринт прямовисних скель, ущелин і долин. Великий гірськолижний комплекс в рівній мірі притягає як завзятих спортсменів, так і поціновувачі спокійного романтичного відпочинку на лоні первозданної природи. Туристам пропонують оселитися в комфортабельних шале, кемпінгах і розкішних готелях.

З висоти 3 600 метрів беруть свій початок різноманітні траси, загальна протяжність яких досягає 300 кілометрів. Чималого розміру зона спортивного відпочинку пов'язана розгалуженою мережею підйомників і фунікулерів. На широких гірських схилах впродовж усього сезону зберігає свої бездоганні якості сніговий покрив. У розпорядженні досвідчених лижників складні маршрути зі значними ухилами, різкими поворотами і перепадами висот.

Валь-Гардена

Казкової краси долина розкинулася біля підніжжя гірського хребта Сассолунго. Головними достоїнствами цього гірськолижного району Італії є неймовірні природні пейзажі, затишні селища і безмежні можливості для катання. У долині Валь-Гардена розташовуються на різних висотах альпійські селища Ортізеї (1 235 м), Санта-Крістіна (1 466 м) і Сельва Гардена (1 563 м).

Валь-Гардена
Валь-Гардена

Розмір оригіналу:   1424x862
Тип: jpg   Дата:

Усі вони мають добре розвинену інфраструктуру. Досвідчених лижників чекають швидкісні, протяжні, звивисті і лісисті траси, що спускаються з вершин Чіампіной і Сечеди. На плато Монте-пана організовані пологі і короткі ділянки, ідеально відповідні для спортсменів, що невпевнено катаються.

Прихильники фрірайдера можуть відправитися підкорювати засніжену цілину, що розкинулася на відмітці 2 950 метрів. Маршрути проходять через вузькі каньйони і прямовисні кручі. Любителям сноуборду подобаються сноупарки, обладнані спортивними спорудами для виконання трюків.

Кронплатц

Однією з перлин італійської провінції Південний Тіроль являється великий гірськолижний регіон Кронплатц. До його складу входять більше десяти городків, що знаходяться на висотах від 787 до 1 650 метрів. Серед них особливою популярністю у туристів користується мальовниче селище Сан-Віджиліо, затишний куточок Рісконе і населений пункт Бруніко з великою кількістю розваг на будь-який смак.

гірськолижний курорт Кронплатц
гірськолижний курорт Кронплатц

Розмір оригіналу:   1424x823
Тип: jpg   Дата:

Кронплатц покритий сучасною мережею підйомників і відрізняється розвиненою інфраструктурою. Курортна зона зосереджена навколо однойменної величної лісистої гори. На її вершині з просторого відкритого плато розходяться віялом численні доглянуті доріжки різної категорії складності. Широкі і спокійні спуски поєднуються зі швидкісними і звивистими ділянками, що робить Кронплатц ідеальним місцем як для початківців, так і для досвідчених лижників.

На північних схилах гірського хребта розкинулися чорні маршрути, що спускаються з висоти 2 275 метрів. Тут професіонали можуть випробувати свої фізичні і технічні навички катання. Для комфортного відпочинку туристам пропонують апартаменти в першокласних готелях і традиційних альпійських шале.

Кронплатц особливо виділяється великою різноманітністю розваг. У містах цього гірськолижного району гості знайдуть криті басейни, спортивні центри, ресторани, фірмові бутики, кінотеатри, льодові стадіони і дискотеки.

24 грудня 2023

Автор:

12 кращих гірськолижних курортів Італії Оцінка: 5.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук