Коли ми чуємо Австрія, у нас виникає асоціація із затишними віденськими кафе, музикою Моцарта і звичайно першокласними гірськолижними курортами. Австрія по праву вважається гірськолижним курортом номер один, незважаючи на високу конкуренцію в цій області з боку таких країн як Швейцарія, Андорра, Іспанія, Скандинавські країни і багато інших.
Австрія. Лідер №1 в гірськолижній індустрії.
Чим же підкорює нас саме Австрія? Разом з відмінним обслуговуванням, м’яким кліматом, прекрасними гірськими трасами, це ще і цілком доступні ціни, що доволі часто грає вирішальну роль при виборі туру в ту або іншу країну.
Гірськолижні курорти Австрії
Гірськолижні курорти Австрії

Розмір оригіналу; 485x276
Тип: jpg   Дата:

І нічого дивного тут немає, що Австрія здатна з успіхом конкурувати з більш економічно розвиненими країнами, такими як Швейцарія наприклад. Адже Швейцарія у нас також асоціюється в першу чергу з комерційними банками, високоякісними годинниками відомих марок, непоганим швейцарським сиром і  вже потім ми згадуємо про гірськолижні курорти Швейцарії.
Звичайно ж, країна у якої велику частину, вірніше сказати, 62% займають Східні Альпи, країна яка має найбільшу кількість готелів для зимового відпочинку, наявність найбільш протяжних лижних трас, просто не може не бути лідером в гірськолижній туріндустрії.
Добре підготовлені схили, з продуманою сучасною інфраструктурою, велика кількість підйомників, траси як для професіоналів так і для чайників усе це працює бездоганно з істинно австрійською точністю.
Де відпочити в Австрії?
Профі і досвідчені гірськолижники віддають перевагу високим горам, в провінції Тіроль, столиця якої Інсбрук. Недалеко від нього, в Зеефельде, проходили Олімпійські ігри 1964 року по лижному спорту. Тут знаходяться такі відомі курорти як Санкт Антон, зі своїми горбистими і досить складними трасами і Лех, де відпочивають члени аристократичних сімей, зірки шоу-бізнесу, різні vip -персони, а також ті, кого притягає розкішний, дорогий відпочинок в горах. Як Санкт Антон так і Лех, обидва селища прилягають до району Арльберг.
Мапа австрії
Мапа австрії

Розмір оригіналу; 542x300
Тип: jpg   Дата:

На схід від Інсбрука, в долині Зіллерталь (Zillertal) знаходиться Майрхофен. На курортах Бад Гаштайн і Бад Хофгаштайн, об’єднаних в одну зону катання, де є висоти до 2000м, туристів приймають цілорічно. Це пов’язано з тим що на території курорту Бад Гаштайн знаходяться лікувальні термальні джерела, пропонуються родонові ванни, де можна посидіти як після хорошого лижного катання так і в літній день.
Ну і звичайно Майрхофен- на сьогодні це безумовний лідер серед українських туристів. Комфортабельні готелі, з хорошим рівнем сервісу.  Тут турист отримує щонайповніший комплекс високоякісних послуг, включаючи відмінну кухню, з блюдами різних країн. Проте, Майрхофен популярний із за відносно недорогих цін, 100% гарантія снігу в сезон за будь-яких кліматичних умов і звичайно ж катання на льодовику Туксер.

8 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук