Гірськолижний курорт: Бакейра-Берет
У іспанських Піренеях існує 16 гірськолижних курортів. Багато з них не поступається по рівню і якості обслуговування від своїх альпійських побратимів. Я розповім вам про головний гірськолижний курорт Каталонії – Бакейра-Берет.
З’єднання двох гірськолижних станцій Бакейра і Берет в сумі дає 120км гірськолижної траси, що і робить цей курорт найбільшим в Іспанії. Але не лише довжина траси визначає Бакейру як курорт номер один в Іспанії . У нього ще є статус королівського. Вже майже 30 років сам король Іспанії Хуан Карлос має тут свій будинок.
Гірські курорти Іспанії
Гірські курорти Іспанії

Розмір оригіналу; 439x234
Тип: jpg   Дата:

Королівська сім’я частенько з’являється в цих горах, що дає йому статус королівського гірськолижного курорту. Ну а честолюбців тих, що приїжджають сюди в сезон, притягає не лише можливе сусідство з членами королівської сім’ї, але і гарантований комфорт. Марку королівського курорту тут тримають дуже високо. Адже навіть найупертіший і повернений на катанні гірськолижник, рано чи пізно лижі все-таки знімає і ось тут-то можна оцінити сервіс послуг Бакейри повною мірою.
Хто до ночі зависає в одному з численних барів, хто прямує в тренажерні зали, а хтось з великим задоволенням залишок дня проводить в повному і заслуженому розслабленні, вимочуючи втомлену тушку у ваннах і басейнах тутешніх СПА. А ближче до вечора всі як один стоять перед непростим і тяжким вибором; кращого ресторану для красивої завершуючої точки цього дня.
Долина Валь-д Аран
Долина Валь-д Аран знаходиться в самому центрі Піреней. Колись вона була відгороджена самими непрохідними горами, гірські хребти яких спрямовані вгору на три тисячі кілометрів, а один з піків- вершина Анету, зашкалює за 3400км. Цілком альпійські висоти.
Долина Валь-д Аран
Долина Валь-д Аран

Розмір оригіналу; 300x158
Тип: jpg   Дата:

І не лише рельєф, але і клімат тут схожий з альпійським. Розкішний сніговий покрив лежить в цих місцях з листопада по березень, при цьому випадає просто неймовірна кількість снігу. Тут так і говорять- “Наш сніг з гарантією”! Отже Бакейра-Берет істинно лижний рай для будь-якого рівня катання, від чайників до лижних шумахерів, тільки не вимовляєте в Іспанії ім’я Шумахера вголос. Краще порівняємо з Алонсо.
траса Енкорнакрабес
траса Енкорнакрабес

Розмір оригіналу; 448x252
Тип: jpg   Дата:

Тут наприклад знаходиться екстремальна траса Енкорнакрабес, що в перекладі означає “місце де помирають козли”. Ну козли не козли, а сміливців спуститися з неї досить. Вузька і крута, вона йде по самому краю гори і нахил складає усього 37 градусів. Я особисто не ризикну спуститися з такої гори. А ви?

7 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук