Країна надзвичайної краси з найбагатшою історією і віковими традиціями, Іспанія притягає до себе безліч мандрівників, бажаючих чудесно відпочити на прекрасних іспанських пляжах, побачити пам’ятки і насолодитися відмінним проведенням часу. Втім, Іспанія ще відома і своїми прекрасними лижними станціями, які розташувалися в природних живописних парках.
в горах Іспанії
в горах Іспанії

Розмір оригіналу:   690x516
Тип: jpg   Дата:

Після Швейцарії, Іспанія є другою за величиною європейською країною, що має найбільшу територію гористої місцевості. Взимку в горах досить снігу для того, щоб займатися лижним спортом, причому, завдяки клімату, сніг в горах може лежати вже в листопаді, а почати танути в квітні, так що гірськолижний сезон в Іспанії іноді може тривати майже півроку. Втім, на деяких курортах про всяк випадок передбачені траси з штучним снігом, так що Іспанія відпочинок в якій прекрасний у будь-яку пору, є дуже популярним туристичним напрямом.
гірськолижні іспанські курорти
гірськолижні іспанські курорти

Розмір оригіналу:   690x516
Тип: jpg   Дата:

Один з найбільш популярних гірськолижних іспанських курортів знаходиться в провінції Андалусія – це С’єрра-Невада. Тут є безліч відмінних трас різного рівня складності. Загальна протяжність відмінно спланованих трас складає близько 63 км, на курорті працює 19 підйомників. С’єрра-Невада може запропонувати вам усе, що душі завгодно – прекрасні апартаменти і готелі з чудовим сервісом, численні ресторани і бари, дискотеки, спортивні школи, прокат спорядження і так далі
гірськолижні курорти Іспанії
гірськолижні курорти Іспанії

Розмір оригіналу:   690x474
Тип: jpg   Дата:

Ще один курорт, що є найкращим, знаходиться на сході долини Аран, яка оточена найвищими в Піренеях горами, – це курорт Бакейра-Берет. Тут просто прекрасні спортивні можливості – 77 трас, 24 підйомники, широкі траси, призначені для катань групами і спеціальні траси для бігових лиж, параглайдінг, сноубордпарк і це ще не усе. Тут можна покататися на собачих упряжках і снігоступах, поплавати у басейні, зайнятися боулінгом і зробити багато чого ще – недивно, що саме на цьому курорті відпочивають президент країни і члени королівської сім’ї. Звичайно ж, інфраструктура тут розвинена просто відмінно.
Не менш відомі і такі іспанські гірськолижні курорти, як Есполіт-Ескуі, Расос-де-Пегуєра, Порт-дель-Компте і деякі інші, так що, якщо ви хочете відпочити взимку, то Іспанія стане відмінним варіантом, завдяки прекрасним можливостям для відпочинку.

17 лютого 2014

Автор:

Гірськолижні курорти Іспанії Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 4
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук