З багатьох причин Іспанія – одна з найпопулярніших країн серед туристів. Щоб переконатися, що Іспанія взимку не менш прекрасна, ніж влітку, варто побачити її в цю пору року своїми очима. Якщо ви збираєтеся уперше відвідати Іспанію взимку, у вас можуть виникнути деякі питання, відповіді на які ви знайдете нижче.

Іспанія взимку
Іспанія взимку

Розмір оригіналу:   2032x1139
Тип: jpg   Дата:

Яка зима в Іспанії?

Життєлюбні іспанці влаштовують свята із приводу і без, а Новий рік і Різдво, безумовно, одні з найзначиміших подій. Тому уся Іспанія взимку перетворюється, сяє різноколірними вогнями, переливається оригінальними прикрасами і наповнюється святковими мелодіями. Гуляти по іспанських вулицях не лише цікаво, але і дуже комфортно завдяки м'якому клімату. Середня температура взимку в Іспанії  13°C (на півдні близько  18°C, а на півночі і в центральній частині  10°C).  На думку безлічі туристів Іспанія – одна з приємних європейських країн, де клімат взимку дозволяє відправитися на прогулянку в демісезонному взутті, накинувши легке пальто і не обтяжуючи себе головними уборами і рукавичками. Яка зима в Іспанії? Нарядна, барвиста і тепла!

Де можна відпочити в Іспанії взимку?

Відповідь на питання "де можна відпочити в Іспанії взимку"? залежатиме від ваших переваг.  У цій країні ви можете реалізувати будь-які побажання.

Зима в Іспанії - чудовий час для екскурсій
Зима в Іспанії - чудовий час для екскурсій

Розмір оригіналу:   1984x1158
Тип: jpg   Дата:

  • Що робити в Іспанії взимку любителям екскурсій? Повною мірою насолодитися всесвітньо відомими пам'ятками Іспанії. Вибір міста за вами: сучасний столичний Мадрид, Каталонія і її перлина – Барселона, темпераментна південна Андалусія або північне місто Більбао, з унікальною культурою басків. Кожна частина Іспанії цікава по-своєму, кожне місто неповторюване і оригінальне, а комфортна температура в Іспанії взимку дозволяє насолоджуватися екскурсіями, не знемагаючи від літньої жари.
  • Любителям пляжного відпочинку також сприяє Іспанія взимку, погода на Канарських островах, а також в південних містах Андалусії сприяє прекрасному проведенню часу біля моря.
  • Шопоголікам надається приголомшлива можливість придбати якісні іспанські товари, а також товари виробників інших країн з величезними знижками в Іспанії. "Куди поїхати в січні на шопінг"? – відповідь: у будь-яке іспанське місто, саме на початку січня тут починаються тотальні зимові розпродажі, які продовжаться до кінця зими.
  • Прекрасними курортами в Іспанії взимку для любителів гірськолижного спорту стануть гірськолижні курорти Піренеїв, С’єрра-Невади і Месету. У зимову пору року тут завжди лежить сніг, а велика кількість невисоких гір надає найрізноманітніші умови для катання.
  • Відпочинок в Іспанії в січні також привабливий і різними фестивалями, що проводяться в цей період. Наприклад, в прибережному місті Сан-Себастьян 20 січня проходить масштабне барвисте народне свято Тамборрада, що притягає тисячі туристів. По прикрашених вулицях простують нарядні жителі міста, звучить музика, а оркестр з декількох десятків барабанів виконує марш, присвячений святу святого Себастьяна.

гірськолижні курорти Іспанії
гірськолижні курорти Іспанії

Розмір оригіналу:   976x562
Тип: jpg   Дата:

Очевидно, що існує безліч місць, де можна відпочити в Іспанії взимку. Кожен знайде собі місто, що дозволяє реалізувати ідеальний відпочинок залежно від ваших захоплень і переваг. Тому, що взимку робити в Іспанії – вирішувати саме вам.

Де в Іспанії тепло взимку?

Ще одне питання -  "де в Іспанії тепло взимку"?. В порівнянні з Україною і країнами східної Європи – скрізь. Якщо на час відпустки ви хочете змінити снігові морозні пейзажі на сонячні і теплі, ми пропонуємо відвідати Іспанію взимку, погода в цей період дуже приємна. Найтепліше місце в Іспанії взимку – Канарські острови. Комфортні  +25 градусів радують жителів Тенеріфе цілорічно.  Окрім погоди туристів притягають численні пам'ятки: величезний аквапарк, екзотичний парк папуг і, звичайно ж,  всесвітньо відомий вулкан Тейде, обладнаний фунікулером. Ще одне місто, де тепліше в Іспанії взимку, – це прекрасна Малага. Вийшовши з будинку у футболці і шортах, ви можете прогулятися по найкрасивішій місцевості і, наприклад, відвідати всесвітньо відомий Музей Пабло Пікассо.

тепла погода зимою в Іспанії
тепла погода зимою в Іспанії

Розмір оригіналу:   1984x1163
Тип: jpg   Дата:

Майорка, Менорка, Ібіца, Форментера – це одні з найбільших Балеарських островів, де тепло в Іспанії в січні. Напевно, немає нічого більш романтичного, ніж провести січневу відпустку на сонячному острові в Середземному морі, в оточенні неймовірно красивої природи і розвиненої інфраструктури.

Де в Іспанії відпочити на морі в січні?

На питання "де в Іспанії відпочити на морі в січні"? знайдеться безліч відповідей.

Температура в Іспанії взимку дозволяє відпочивати на пляжі в комфортних умовах під помірно теплим сонцем, а курорти Іспанії взимку численні і різноманітні.

узбережжя Іспанії - Андалусія
узбережжя Іспанії - Андалусія

Розмір оригіналу:   1264x750
Тип: jpeg   Дата:

Південне узбережжя Іспанії Андалусія відрізняється унікальним кліматом. Гірський масив захищає цю місцевість від холодних повітряних потоків, і прекрасне географічне положення забезпечує не менше ніж 20-градусну температуру повітря і не менше ніж 16-градусну – води.

  • Одним з самих кращих курортів Іспанії взимку в Андалусії являється Марбелья. З одного боку місто обмежується гірським масивом, а з іншої – морським узбережжям Коста-дель-Соль. Практично усі 365 днів в році в Марбельє – сонячні. Окрім дивовижного клімату місто відоме розвиненою інфраструктурою і безліччю історичних пам'яток.
  • Портове місто Малага, що також знаходиться в Андалусії, – це прекрасний курорт Іспанії взимку. Прогноз погоди практично щодня повідомляє: "сонячно", "без опадів".
  • Вибираючи тур в Іспанію взимку, варто звернути увагу і на інші міста Андалусії, наприклад, Кадіс або Альмерію. Південь Іспанії взимку може бути не менш привабливіший, ніж влітку.

Відпочинок в Іспанії взимку неможливо представити без вічного літа Канарських островів, які заслужено притягають безліч туристів з різних країн. Відмітка термометра не опускається нижче  +25 °С, прогріте, не остигаюче море радує туристів цілорічно, а дивовижний ландшафт з гірськими вулканами і піщаними дюнами робить цей курорт Іспанії взимку унікальним.

пляжні курорти Іспанії взимку
пляжні курорти Іспанії взимку

Розмір оригіналу:   975x564
Тип: jpg   Дата:

Відпочинок в Іспанії взимку може стати не лише приємним, але і дуже корисним для здоров'я. Серед туристів всього світу популярні термальні курорти Іспанії взимку, якими рясніють як прибережні, так і центральні міста. Ви можете придбати тур в Іспанію взимку і отримати відпочинок в одному з готелів, що мають в розпорядженні термальні води і теплові процедури, які допоможуть позбавитися від стресу, втоми, захворювань респіраторної системи і інших проблем із здоров'ям.

Іспанія взимку чарівливо прекрасна. Щоб насолодитися дивовижними красотами пейзажів, подихати морським повітрям, придбати різні товари, скориставшись знижками глобальних зимових розпродажів, поринути у світ святкових фестивалів варто розпочати Новий рік з відвідування чарівної Іспанії.

23 січня 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук