Щорічно тисячі туристів вважають за краще відпочити в Іспанії. Ця древня країна притягує їх своїм чудовим кліматом, пам'ятниками старовини, теплим морем. Іспанію вважають самим зеленою країною Європи. Путівка в цю країну коштує не дорого, а сервіс обслуговування на найвищому рівні. Море, гори і ліси красою своєю полонять тих, що приїжджають сюди на відпочинок.

А завзяті пісні і танці вас розважатимуть упродовж усього перебування. Культура цього народу йде коренями за часів іспанських лицарів і грантів. Одне з самих прекрасних міст країни, Барселона, зустрічає не лише що бажають відпочити, але і уболівальників футболу. Адже тут грає краща команда Європи.

Подорож в Іспанію
Подорож в Іспанію

Розмір оригіналу:   856x570
Тип: jpg   Дата:

Недорогі готелі Барселони люб'язно запрошують оселитися в них численних туристів. Високий сервіс обслуговування, чудова кухня тутешніх ресторанів зроблять перебування тут незабутнім. Ось чому потік мандрівників тут круглий рік.

Туризм являється для країни одним з основних джерел доходу. Тому вас зустрічають з істинною привітністю. Іспанці дуже гостинний народ.

Бути тут на відпочинку і не відвідати столицю цієї країни неможливо. Місто Мадрид є столицею з 17-го століття. Розташований він на плато, на высоте650 метрів над рівнем моря. Але відстань до моря300 км. Тут немає пляжів. Тому туристи просто знайомляться з історичними пам'ятниками і іншими пам'ятками міста.

Можна вчинити подорож в сусідню країну, путівка в Італію вартість якої приємно здивує вас, дозволить побувати в цій країні, відвідати Венецію. Але це, якщо виникне бажання продовжити подорож.

Іспанія надасть туристам такий прекрасний сервіс, що від'їжджати звідси буде важке, а повернутися захочеться знову і знову, а сама Іспанія залишиться у Вашому серці назавжди.

Іспанія – одно з найтепліших держав Європи

Багато туристів вирушають саме в Іспанію, тому як тут невисокі ціни і якісна інфраструктура обслуговування. Іспанія має дуже різноманітний рельєф, центр Іспанії знаходиться в трьох ста кілометрах від моря, звичайно, це дуже далеко, але по берегу моря розташовуються інші невеликі міста, в яких можна завжди зупинитися. Дев'яносто відсотків Іспанії – це гори і плоскогір'я, тому Іспанія дуже красива країна.

Іспанія – країна, що має яскравий колорит

Навіть жителі різних провінцій в межах іспанських меж говорять на різних діалектах, мають різні звичаї і не схожі один на одного. Єдине, що зв'язує усіх іспанців – емоційність, яка незвична для вихідців з інших європейських країн.

Жителі цієї яскравої і доброзичливої країни дуже шумні і темпераменти. Наприклад, вони можуть зупинити на вулиці абсолютно незнайому людину і заговорити з ним, як із старим другом. Крім того, в Іспанії не говорять "ви". Тут до усіх, навіть людям похилого віку і людям, що займають високе становище в суспільстві, звертаються на "ти".

Ті, хто відвідує Іспанію уперше, відмічають, що ця країна поєднує в собі непоєднуване. Це розмірений, неквапливий спосіб життя і пристрасть, іскрометність. Ввічливість і дружелюбність і одночасне бажання скрізь пройти першим і без черги. Але, між тим, іспанці беззаперечно поступляться місцем літній людині і притримають двері перед жінкою.

Іспанія на сьогодні вважається однією з найтепліших держав західної Європи, тому тут багато сонця і відпочивальники. Ну, посудите самі, кількість теплих днів складає більше двохсот вісімдесяти днів в році. А середньорічна температура узбережжя Середземного моря складає двадцять градусів. Тут можна купатися практично круглий рік.

Цікаві факти про Іспанію

Небо над Іспанією такого ж приголомшливого блакитнуватого відтінку, як і вода в морі, яке оточує Піренейський острів. Над Іспанією практично постійно світить сонце, і воно буде вашим надійним партнером у момент подорожі по цій чудовій державі. А звук кастаньєт всюди супроводжуватиме гостей, відвідуючих пам'ятки Іспанії.

По дорозі Дон Жуана і мавританських королів, можна відправитися до казкових замків, в одному з яких влаштував свою резиденцію нинішній король Іспанії. У самому центрі Андалусии, поряд з султанськими гаремами, коштують вікові могутні католицькі храми. Пройшовши шлях великого святого Іакова спільно з паломниками, можна досягти святу реліквію – це кафедральний собор.

Для тих, хто не має багато часу, щоб присвятити його пішим екскурсіям, є прекрасна послуга – це оренда автомобіля в Іспанії, за допомогою машини, туристи встигнуть самостійно пізнати багато цікавого. Відвідування Мадрида, іспанської столиці, залишить багато яскравих вражень. А любителям екстриму треба відправитися в Памплону.

Тут проводиться безжальна іспанська корида, люди розбігаються від лютих биків – подібні заходи, які люди вважають головними іспанськими пам'ятками, створені для тих, у кого сталеві нерви.

У Іспанії будь-яка фраза і вчинок – від чистого серця. Іспанці не терплять нудьги, похмурості і байдужості. Жителі добродушні, вино сильніше хвилює кров, а романтичні герої постійно готові битися за честь прекрасної статі і за об'єктивність, нехай навіть з вітряними млинами.

Тут очима архітектора Антонио Гауди можна споглядати найбільш дивовижний зовнішній вигляд Барселони, в якій знаходяться, напевно, найпопулярніші і чудовіші пам'ятки країни.

5 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук