Майорка
Майорка

Розмір оригіналу:   580x386
Тип: jpg   Дата:

Середземноморський іспанський острів Майорка здавна притягає до себе безліч мандрівників з різних країн. Це обумовлено його прекрасним географічним розташуванням, м’яким кліматом, наявністю чудових пляжів і багатством природи. А ще на Майорке відмінно розвинена туристична інфраструктура, та і цікавих місць тут досить багато – це і різноманітні природні пам’ятки, і наявність чималої кількості історичних пам’ятників, музеїв, храмів, театрів і інших примітних місць.
Але окрім цього Майорка є ще і ідеальним місцем для розваг, а також занять різними видами спорту і водними у тому числі. Дайвінг і водні лижі, вітрильний спорт і серфінг, плавання і снорлинг – усе це доступно на дивній Майорке. Правда, деякими видами спорту можна займатися лише в туристичний сезон, який починається навесні і закінчується восени. Та зате дискотеки і нічні клуби на Майорке, детальну інформацію про яких можна знайти на сайті majorka тут, відвідувати можна у будь-яку пору. Крім того, на острові є безліч тенісних кортів, басейнів, яхт-клубів, аквапарків, полів для гри в гольф і шкіл дайвінгу, так що зайнятися на Маойрке завжди є чим.
До речі, в Пальмі – головному місті Балераских островів, проходить чимала кількість змагань по вітрильному спорту, та і турніри по гольфу проводяться на Майорке регулярно. До найбільш популярних народних розваг можна віднести перегони кінних упряжок, які проводяться щотижня на іподромах Манакора і Пальми. Стати учасником змагань вам навряд чи вдасться, зате ви можете орендувати коня і відправитися в нетривалий або ж тривалий похід по острову. Не менш привабливі і велопутешествия, яким віддають перевагу багато туристів, що приїхали відпочивати на острів. На Майорке відпочивальників чекають захоплюючі екскурсії, фестивалі і свята, пляжний відпочинок і багато що інше, так що якщо у вас є можливість – оправляйтеся на цей острів, проведення часу на якому вам неодмінно сподобається.

15 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук