тури по країнам світу
тури по країнам світу

Розмір оригіналу:   696x463
Тип: jpg   Дата:

Провівши аналіз і оцінку країн, критеріями якими послужили культурні ресурси, розвиненість комунікацій, безпека перебування в країні, екологічні показники довкілля, пріоритетність туристичної спрямованості, а також наявні інфраструктури транспорту, фахівці склали перелік найпривабливіших країн для туристів.

Очолила цей список 2013 – Швейцарія, за нею – Німеччина, Австрія, Франція, США, Швеція, Великобританія, Канада, Сінгапур, Іспанія.

Швейцарія – визнаний лідер для туристів, напрям для цінителів бездоганності в усьому. У цій країні здавна створювалися першокласні готелі і готелі, тим самим готуючи основу для туризму. Численні пам'ятники культури і історії, широкі ярмарки і різноманітні виставки.

Німеччина – оцінюється як одно з найбезпечніших туристичних напрямів у світі. Німеччина є третьою найбільш відвідуваною країною в Європі.

Добротна кухня, відмінний сервіс в готелях і доглянуті міста і, звичайно ж, чудові Альпи – так коротко можна охарактеризувати складові відпочинку в цій країні.

Берлін і Гамбург, Мюнхен і Дюссельдорф, Кельн і Дрезден – усі ці німецькі міста без сумніву варто відвідати, адже кожен з них – криниця історичних таємниць і загадок.

Австрія. Це самі кращі гірськолижні курорти, снігові схили, кращі траси – усе для активного відпочинку! А для міні активних – термальні джерела, де можна підлікувати наявні захворювання і просто відпочити на бруді, солях або водах. Не менш привабливим є і відпочинок на озерах Австрії. Невеликих водойм в країні дуже багато. Деякі озера, особливо південні, в теплу пору року прогріваються навіть до 30 градусів.

Франція. Щорічно Францію відвідує більше 56 млн. чоловік. Що ж тягне їх? Відповідь проста: старовинні замки і церкви, курорти Блакитного берега, чудова їжа і вино, унікальна культура і модні товари. Плюс – прекрасна природа Франції.

США. У Сполучені Штати туристи їдуть, щоб побачити американські міста і природу, відвідати пам'ятки, історичні місця і, звичайно ж, розважальні центри. У Америці дуже багато парків розваг різної тематики і спрямованості. Любителі азартних ігор з усього світу їдуть в знаменитий Лас-Вегас, діти обожнюють Диснейленд, і всякий із задоволенням подивиться на Ніагарський водоспад. Втім, тим, хто звик ходити по музеях під час відпочинку, нудьгувати в США теж не доведеться.

Швеція вабить до себе туристів красою первозданної природи, комфортними готелями, затишком, привітністю. Любителі історії можуть безперервно вивчати пам'ятки і музейні експонати. Найбільший приплив туристів Швеція в липні і серпні. Особливою популярністю користується Стокгольм – столиця держави.

Великобританія. Ні для кого не секрет, що багато туристів їдуть у Великобританію по своїх спортивних інтересах. Близько трьох мільйонів закордонних уболівальників щороку відвідують сполучене королівство. Популярним видом спорту залишається футбол, слідом за ним збирають натовпи туристів скачки, ну, а на третьому місці по збору іноземних глядачів стоїть гольф, із-за нього в країну їдуть тисячі американців, німців і французів.

Не можна не відмітити тут чудову природу і різноманіття архітектурних пам'ятників.

Канада. Величезні простори і різноманітні ландшафти розташовують до активного відпочинку: риболовля, катання на лижах або їзда на велосипеді. Скелясті гори, водоспади, озера і печери надають особливу чарівність відпочинку. Оттава і Монреаль, Квебек і Онтаріо, Калгарі і Ванкувер – поза сумнівом, усі ці канадські міста по можливості треба відвідати, адже в кожному з них є щось цікаве.

Сінгапур. Країна інвестує немало засобів в розвиток туристичної сфери. Сінгапур постійно дивує туристів новими екскурсійними можливостями, будь то годування фламінго або конкурс замків з піску, атракціони за мотивами фільмів або просто нестандартні екскурсії. На особливу увагу заслуговує і медичний туризм, що розвивається в Сінгапурі. Зарубіжні пацієнти їдуть з довколишніх країн, спокушені якісними і відносно недорогими медичними послугами.

Іспанія. Іспанія здавна притягає туристів самобутньою культурою, що гармонійно сполучає в собі вогняний фламенко, захоплюючу кориду, ліричні серенади, найбільші історичні пам'ятники і сучасні архітектурні досягнення.

У зимовий сезон Іспанію відвідують любителів гірськолижного спорту. Адже в Іспанії – найвищі (після Швейцарії) гори!

5 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук