Як мовиться в легенді, що коли Бог розподіляв багатства надр планети, то одній маленькій країні в центрі Європи не вистачило. І для того, що б виправити ці недоліки Господь наділив її глибокими озерами, благодатні долини, високі гори, виблискуючі льодовики і приголомшливі водоспади, що гуркотять. Після цього Швейцарія стало втіленням мудрості божественної.

відпочинок в Швейцарії
відпочинок в Швейцарії

Розмір оригіналу:   784x595
Тип: jpg   Дата:

Відпочиваючи в Швейцарії, ви зустрінете безліч контрастів, чим у будь-якій іншій країні світу. Хоча тут і немає виходу до моря, зате тут ви можете побачити чисті озера з прозорою водою і широкими долинами навколо озер. Природний ландшафт цієї країни складають не лише озера, безліч гір, де знаходяться кращі лижні курорти у світі. Це країна, де на малій території зосереджені краса природи і творіння людських рук.

Тут ви знайдете для себе не лише місце, де відпочити, але і прекрасно провести оздоровчі процедури, очищення організму, омолоджування тіла, отримати різноманітні косметичні процедури, зайнятися спортом, викупатися в джерелах з термальною водою або ж, просто провести антистресову терапію.

Найпопулярнішим видом відпочинку в Швейцарії вважаються піші походи. Довжина різноманітних пішохідних маршрутів складає, приблизно п'ятдесят тисяч кілометрів. На багатьох курортах можна зайнятися парапланеризмом або дельтапланеризмом, в усіх місцях, де можна випробувати себе в цих видах спорту, вам нададуть професійного інструктора, і узяти напрокат усе необхідне устаткування. На більшості озер можна зайнятися віндсерфінгом, вітрильним спортом або водними лижами.

На багатьох гірських річках, можна спуститися на каное за течією і отримати масу незабутніх вражень і адреналіну.

Швейцарія здавна славиться своєю гостинністю. До ваших послуг будуть надані п'ятизіркові готелі або готелі нижчого класу, але також дуже затишні. Якщо ви приїхали усією сім'єю, то можете зняти цілий невеликий будиночок, в якому вам зручно проводитиме час вашого відпочинку, після крутих спусках на лижах. Вам сподобатися сидіти біля каміна з кухлем гарячого шоколаду і згадувати, як ви чудесно провели свій день в горах або як цікаво було на екскурсіях по культурних пам'ятках Швейцарії.

Відпочивати в Швейцарії можна у будь-кому пора року, її міста, мистецтво, культура, магазини, ресторани практично невичерпні можливості для першокласного відпочинку. Товари, які роблять в Швейцарії просто вищої якості. Це робить країну раєм для любителів робити покупки. У більшості універмагів і магазинів говорять по-англійськи, тому пояснити, що вам треба не складе особливих труднощів.

Традиційною купівлею, яку треба зробити у будь-якому випадку, – це швейцарський годинник, адже вони кращі у світі і є присутніми тут в надзвичайній різноманітності і коштують набагато дешевше, ніж в інших країнах. У цій країні живуть істинні майстри, які роблять шоколад. Велика кількість сортів і видів шоколаду зробить ваше життя по-справжньому солодким.

Якщо ви любитель старовини, то вам треба відвідати центральну частину країни. Тут найбільше викликають захоплення старі замки і палаци. Недалеко від Сен-Бернардского перевалу є однойменний монастир, в якому досі розводять найрозумнішу породу собак, – сенбернар. Подорожуючи по Швейцарії, не забудьте відвідати, Столицю країни, місто Берн. Це істинно швейцарське місто з неквапливою і спокійною обстановкою. Головна пам'ятка – дзвіниця Цитглоггетурм, частину якої прикрашає величезний годинник.

Також цікаві міста країни, в яких слід побувати, це Женева, Цюріх, Невшатель, Фрирбух і багато інших. Відпочивши в Швейцарії, вам захочеться повернутися в цю країну ще багато разів, адже краса природи, гостинність цього народу просто притягують до себе.

5 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук