Все більше людей подорожують по світу не для того, щоб отримати нові враження і відвідати пам’ятки, а з набагато серйознішою метою: поправити здоров’я. Медичний туризм у всьому світі набирає оберти – причому у кожної країни поступово складається своя “спеціалізація”, заради якої туди і вирушають туристи з інших країн.
лікування в Іспанії
лікування в Іспанії

Розмір оригіналу:   576x441
Тип: jpg   Дата:

Наприклад, лікування в Іспанії – це прекрасна можливість (а для когось – і єдиний шанс) відновити зір : в офтальмологічній клініці Барракер (Barraquer) роблять більше операцій по пересадці рогівки, чим де б то не було у світі. У Іспанії також прекрасно розвинена репродуктивна медицина, у тому числі, пренатальна хірургія – операції, які проводяться на плоді в утробі матері. За допомогою таких операцій на ранній стадії виправляють багато природжених дефектів – і дитина народжується здоровою. Ортопедія (у тому числі, ендопротезування), онкологія, нейрохірургія, кардіохірургія і трансплантологія – у багатьох найбільш складних, високотехнологічних областях медицини Іспанія займає одне з перших місць, застосовуючи новітні методики і устаткування. Урологія, педіатрія і дитяча хірургія, естетична хірургія (пластична і баріатрична – зниження ваги за допомогою операції) також входять в перелік найбільш затребуваних іноземними туристами медичних послуг.
Окрім якісного лікування, іспанські клініки відрізняються дуже високим рівнем комфорту : у тому числі і з цієї причини тут вважають за краще лікуватися громадяни інших європейських країн (Великобританії, Франції, Німеччині). Іспанці – народ відкритий, доброзичливий і привітний; там, де в іншій країні до пацієнта відноситимуться усього лише з професійною коректністю, іспанці щиро підбадьорять і підтримають, вселять оптимізм. Ця життєрадісна атмосфера може стати важливою умовою одужання. А коштує тільки пацієнтові відчути себе краще – за межами клініки його чекає яскрава, привітна країна. Лікування в клініках Іспанії легко поєднати з відпочинком, який послужить відмінною реабілітацією.

14 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук