Нині вітчизняна медицина приділяє величезну увагу як безпосередньо проблемі паління, так і питанням лікування від нікотинової залежності. Ця проблема ставить під загрозу здоров’я цілої нації, тому так широко ведеться антитютюнова пропаганда. Важливо розуміти, що паління є не просто нав’язливою потребою, а важкою хворобою. Багато курців, навіть з величезним стажем, раді відмовитися від тютюну, але без сторонньої допомоги впоратися з цією згубною звичкою просто не в змозі.
лікування нікотинової залежності
лікування нікотинової залежності

Розмір оригіналу:   1200x470
Тип: jpg   Дата:

Єдиний вихід для таких людей – це лікування паління за допомогою кваліфікованого фахівця.
Лікування залежності від тютюнокуріння
В українському інформаційному просторі інтереси виробників тютюнової продукції до недавнього часу лобіювалися представниками транснаціональних корпорацій. У зв’язку з цим, залежність від нікотину нерідко представляється не як важка патологія, а просто як звичка, хоча і, безумовно, – шкідлива. Вплив медіакультури на свідомість споживача неможливо переоцінити.
У результаті, величезна кількість пацієнтів, що потребують лікування залежності від тютюнокуріння, починає вважати, що можуть відмовитися від сигарет самостійно у будь-який момент, і ніякої допомоги в цьому питанні їм не потрібно. Проте, зробити це самостійно дуже непросто і найефективніше починати відмову від паління під спостереженням професіонала.
Лікування залежності від паління в реабілітаційному центрі в Києві
Тютюновий дим визнаний Всесвітньою Організацією Охорони здоров’я найважливішим чинником, сприяючим розвитку ракових захворювань. Окрім нікотину в ньому міститься більше чотирьох десятків з’єднань, що є канцерогенами. Під загрозою знаходяться не лише самі курці, але, також їх рідні і близькі, часом вимушені вдихати забруднене повітря. Переконливо доведено, що пасивне паління не менш небезпечне, ніж «звичайне», тобто активне.
Серед малюків, що народилися в сім’ї, де до згубної звички схильний хоч би один з батьків, дуже високий відсоток тих, що страждають захворюваннями дихальної системи.
Відмовитися від паління слід негайно, а кваліфіковану допомогу в цьому питанні вам нададуть фахівці з реабілітаційного центру «NewLife» http://newlife-clinic.com/ по лікуванню нікотинової залежності та інших видів залежності.
Ціна на їх послуги цілком прийнятна; курс лікування обійдеться в суму, меншу, ніж хронічний курець витрачає на сигарети всього за 6 місяців.
Лікувальний центр «NewLife» готовий запропонувати пацієнтам самі передові методики, що включають лікування за допомогою новітніх фармакологічних препаратів і кваліфіковану психологічну допомогу.
Переваги звернення в медичний центр «NewLife»
Безумовна ефективність запропонованої антинікотинової терапії – це наслідок поєднання цілого ряду чинників. У числі найважливіших переваг:
  • найвищий рівень підготовки медичного персоналу (у кожного з докторів за плечима – багаторічний стаж роботи, багато лікарів мають вищу категорію);
  • гарантована анонімність лікування;
  • використання як фармакологічних засобів, так і психологічних методів впливу;
  • індивідуальний підхід до кожного з пацієнтів, що дає можливість підібрати оптимальні методи терапевтичного впливу і умови роботи.
Центр «NewLife» проводе лікування тютюнокуріння в Києві та в його районі. Доктори клініки можуть виїхати в Київську область додому до хворого.
Етапи лікування в клініці від паління
Якщо ви вирішили раз і назавжди позбавитися від нікотинової залежності, то щоб приступити до лікування, вам треба подзвонити лікарям по телефону (044) 361-43-80 або залишити заявку на сайті.
Ви відразу отримаєте можливість проконсультуватися з фахівцями в області наркології і психіатрії. Вам гарантований індивідуальний підхід: усі особливості вашого стану неодмінно будуть враховані при складанні плану лікування від тютюнокуріння.
Терапія, спрямована на позбавлення від нікотинової залежності може здійснюватися по декількох перевірених методиках: медикамент (певна доза нікотину поступає в кров з пластиру на шкірі або із засобами, що вживаються внутрішньо, що зводить до нуля тягу до сигарети) або за допомогою передових немедикаментозних способів лікування.
До останніх зараховуються такі методи кодування, як:
  • Гіпноз. Абсолютно безпечна і безболісна дія на психоемоційному рівні, яка здійснюється професіоналом найвищої кваліфікації. Від пацієнта, що вирішив розлучитися з сигаретою, треба тільки згоду і, звичайно, особисту присутність. У клініці з успіхом практикуються групові і індивідуальні сеанси гіпнозу. Після кодування пацієнтові гарантується підтримка психолога і лікаря-психотерапевта.
  • Емоційно-стресове кодування, відоме також як метод Довженка. Суть методики зводиться до копіткої попередньої підготовки, після якої переходять безпосередньо до кодування. В ході процедури пацієнта переконують в тому, що при поверненні до шкідливої звички він піддає своє здоров’я і життя великої небезпеки.
  • Голкорефлексотерапія. Цій методиці допомоги від тютюнокуріння вже багато тисячоліть; вона з успіхом практикувалася лікарями Древнього Китаю і Тибету. Роблячи вплив на біологічно активні точки тіла за допомогою особливих голок, фахівець в області акупунктури блокує пристрасть до тютюну, додатково нормалізуючи функціональну активність нервової системи пацієнта.
  • Лазерне кодування. Методика є, по суті, тією ж рефлексотерапією, тільки із застосуванням інноваційних технічних пристосувань. Дія на активні точки здійснюється не голками, а лазерним променем.
  • Дихальна реабілітація (інгаляції благородним газом ксенон)
У курс терапевтичної допомоги від паління обов’язково входить цикл просвітницьких бесід, на яких лікарі максимально детально і доступно розповідають про шкоду нікотину і націлюють пацієнта на досягнення перемоги над згубною звичкою.
У вас з’явилася залежність? Лікувальний центр «NewLife» чекає вас! Спеціалісти центру допоможуть вам впоратися з виниклою проблемою в максимально короткий термін!

3 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук