Канарські острови більшість українців вважають досить дорогим пляжним курортом. Частково це вірно – летіти туди довго, а тому зазвичай дорого, прекрасні пляжі, на яких можна купатися майже круглий рік, також є присутніми, проте окрім усього іншого, цей регіон Іспанії надає мандрівникам масу можливостей для різноманітного культурного і екскурсійного відпочинку – пам’яток (природних і архітектурних), а також розваг тут багато, тому обмежувати себе пляжем явно не треба.
парк розваг на Тенеріфе
парк розваг на Тенеріфе

Розмір оригіналу:   670x390
Тип: jpg   Дата:

Екскурсії на Тенеріфе, як і на інших островах архіпелагу, захоплюючі і цікаві. Можна, наприклад, підійнятися на діючий вулкан Тейде, відвідати один з парків розваг (Сіам Парк, Акваленд, Парк Лого і так далі), відправитися вивчати загадкові ступінчасті піраміди Гуімар, прокотиться на океанській яхті уздовж узбережжя, або ж зробити похід в Анага. Останній варіант проведення часу ми, до речі, дуже рекомендуємо любителям дикої природи.
Анага – регіон, розташований в північній частині острова, який “відрізаний” від іншої частини Тенеріфе однойменним гірським масивом, а тому там мало людей (всього декілька сіл) і туристів, проте ви побачите дивні по своїй красі види. Прогулянка по гірських стежках серед величних вулканічних вершин, густо порослих зеленню, залишить воістину незабутнє враження.
регіон Анага
регіон Анага

Розмір оригіналу:   670x390
Тип: jpg   Дата:

Відправиться в Анага найзручніше з містечка Сан-Крістобаль-де-ла-Лагуна, яке найчастіше називають скорочено, – Ла Лагуна. Це місто колишня столиця Тенеріфе (Санта-Крус є столицею лише з 1723 року) і справжня “перлина” острова. Завдяки своїй дивній колоніальній архітектурі 15-18 віків, в 1999 році Ла Лагуна була навіть включена ЮНЕСКО в Список Всесвітньої спадщини.
Сьогодні це друге за величиною місто Тенеріфе, в якому проживає дещо більше 140 тисяч чоловік, а також важливий туристичний центр Канарських островів. Своєю назвою колишня столиця зобов’язана озеру, яке, хоча колись і стало головним чинником при виборі місця для будівництва міста, але, на жаль, до наших днів не збереглося. Не дивлячись на те, що Ла Лагуна втратила свій столичний статус, місто в наші дні залишається духовним і культурним центром провінції. Саме тут працює університет, що став першим на Канарах, в Ла Лагуна розташована резиденція єпископа провінції, а також знаходиться найбільша кількість архітектурних пам’яток – усі будинки центральної частини міста нагадують нам про епоху великих конкістадорів.
Лавровий ліс на острові Тенеріфе
Лавровий ліс на острові Тенеріфе

Розмір оригіналу:   670x390
Тип: jpg   Дата:

Слідуючи по рекомендованому туристичному маршруту в Анага, обов’язково варто відвідати також Боске-де-лас-Мерседес, де розташований справжній дикий лавровий ліс. Крім того, там можна побачити одну з найзнаменитіших туристичних пам’яток Тенеріфе – каплицю 18 віків, де зберігається статуя Богоматері де лас Мерседес. Інтерес для туристів також представляє селище Чінамада, практично усі будинки і будови якої видовбані в печерах. Причому побувати в одній з них цілком реально, для цього ми рекомендуємо пообідати в місцевому ресторанчику, що дістав назву “La Cueva”, що переводиться, як “печера”.

4 жовтня 2015

Автор:

Екскурсії на Тенеріфе: відкриваємо самі дивні куточки острова Оцінка: 4.83 з 5
Всього оцінок: 6
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук