У Країні Басків на узбережжі Біскайської затоки недалеко від французької межі розташувалося дивовижне місто Сан-Себаст’ян. Розкішні пейзажі, прекрасні пляжі, всілякі розваги, всесвітньо відома місцева кухня і багато що інше перетворило це місто на один з найпрестижніших і знаменитіших курортів Іспанії. Місто Сан-Себаст’ян, ще маловідоме серед наших туристів, проте його популярність серед курортів Іспанії поступово росте.
Ще не так давно це місто було невеликим рибальським поселенням, жителі якого ловили рибу і полювали на китів, тим самим заробляючи собі на життя, але поступово поселення формувалося в місто, яке нині займає гідне, видне місце на карті Іспанії. Сан-Себаст’ян завоював популярність як у любителів пляжного відпочинку і серфінгістів, ставши літньою столицею Країни Басків, так і у прихильників гірськолижного спорту, адже всього в двох годинах їзди від міста знаходяться Піренейські гірськолижні курорти. Втім, Сан-Себаст’ян відомий не лише своїми курортами – іншою всесвітньо відомою іпостассю є його фестивалі та свята, головними з яких став Міжнародний кінофестиваль – четвертий за значимістю кінофестиваль серед усіх світових кінофорумів.
Сан-Себаст’ян
Сан-Себаст’ян

Розмір оригіналу:   576x324
Тип: jpg   Дата:

Місто неможливо уявити собі без його набережної, яка запам’ятається вам назавжди. Сан-Себаст’ян розташувався в найкрасивішій бухті, оточеній горами з обох боків. З одного боку знаходиться замок Ла-Мота, тут же стоїть Статуя Ісуса Христа, з іншого боку розташований парк розваг, піднятися до якого можна на фунікулері. Місто Сан-Себаст’ян є тим дивним місцем, де загорати і купатися можна буквально на тлі цікавих історичних пам’яток. Стару частину Сан-Себаст’яна прикрашають будівлі, які були побудовані в різні історичні епохи, – ви можете помилуватися їх неповторним архітектурним стилем. Варто звернути свою увагу на музей Сан Тельма, який розташований у будівлі колишнього монастиря, барочну базиліку Санта Марія дель Коро, будівлю міської мерії, палац Мірамар, Собор Вінсенті XIX віку, побудований в стилі неоготики, палац Паласьо-Мірамар. Втім, усі цікаві місця Сан-Себаст’яна навряд чи можна перерахувати.
Сан-Себаст’ян
Сан-Себаст’ян

Розмір оригіналу:   576x324
Тип: jpg   Дата:

Прогулявшись по місту або відпочивши на одному з пляжів, напевно вам буде приємно заглянути в затишне кафе або посидіти в ресторанчику за смачним обідом з риби і морепродуктів – на вулицях міста знаходиться безліч ресторанів, відомих у всьому світі своєю чудовою кухнею. Місто дуже сподобається любителям шопінгу – привабливість Сан-Себаст’яну як великому торговому центру додає те, що він близько розташований до французької межі, де знаходиться зона безмитної торгівлі. У самому ж місті ви знайдете безліч найрізноманітніших магазинів і торгових центрів. Сан-Себаст’ян не розчарує і прихильників нічного життя – серед нічних розважальних закладів особливо виділяється Bataplan – найгарячіший нічний клуб в місті. Одним словом, Сан-Себаст’ян – прекрасний курорт, відпочивати на якому можна у будь-яку пору року, приїхавши сюди, ви отримаєте масу позитивних емоцій та отримаєте масу нових вражень.

Відео від любителів серфінгу у Сан-Себаст’ян

Відео відзняте на пляжах та вулицях міста Сан-Себаст’ян дівчатами, які полюбляють серфінг

Відео: пляжі Сан-Себаст’ян

Відео про пляжі іспанського міста Сан-Себаст’ян

23 лютого 2014

Автор:

Місто Сан-Себаст’ян в Іспанії: пам’ятки, ідеї відпочинку Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук