Відпочинок в Іспанії – відмінний спосіб провести час яскраво, насичено і захоплююче. Іспанія – країна, яка славиться не лише своєю багатою історією і культурою, але і прекрасними морськими курортами; саме вони притягають найбільше туристів. Вибір пляжів в Іспанії величезний – але, який би з них ви не вибрали, відпочинок залишить тільки приємні враження: блакитні прапори, які розвиваються на більшості іспанських пляжів, підтверджують вищий рівень чистоти піску і води за строгими стандартами ЄЕС.
відпочинок на пляжних курортах Іспанії
відпочинок на пляжних курортах Іспанії

Розмір оригіналу:   1024x576
Тип: jpg   Дата:

При цьому усі пляжі Іспанії належать державі, а тому безкоштовні – незалежно від того, в якому готелі ви зупинилися, ви зможете відвідати будь-який вподобаний вам пляж. Навіть два-три дні, проведених на морському узбережжі, під теплим ласкавим сонцем, піднімуть настрій і нададуть сил. Не випадково тури в Іспанію з Києва такі популярні – всього декілька годин на літаку, і похмура непривітна погода за вікном зміниться теплою і сонячною.
Кращі курорти Іспанії – Коста Брава, Коста дель Сіль, Коста Бланка, Коста Дорада. “Коста” означає “берег” – з цього слова починаються назви безлічі приморських іспанських міст, городків і містечок. На Коста Брава – “Березі сміливих” – багато готелів економ-класу (недорогих, але цілком комфортних), клубів і дискотек; тут відмінно себе почувають молоді і активні, готові весь день купатися і загорати, а потім танцювати всю ніч безперервно. Коста дель Сіль – “Сонячний берег” – це прекрасна природа і кращі зразки іспанського стилю в архітектурі. Тури на Коста дель Сіль популярні у тих, хто цінує спокійний відпочинок на відокремленій комфортній віллі.
Коста Бланка – “Білий берег” – лідер серед іспанських курортів по кількості блакитних прапорів. Тут дуже м’яка погода – ніколи не буває ні занадто холодно, ні занадто жарко. Любителі пішохідних походів зможуть прогулятися по горах, а у того, хто захоче прийняти участь в національному іспанському святі – фієсті – будуть для цього усі можливості: свято, як і літо, тут круглий рік. Коста Дорада не даремно дістав назву “Золотого берега” : чистісінькі піщані пляжі і дрібне море, наскрізь прогріте сонцем, роблять це узбережжя улюбленим місцем для відпочинку сімей з дітьми.
Проте Іспанія – це не лише пляжі. Музеї і картинні галереї, старовинні палаци і замки, вузькі середньовічні вулички і розкішні сучасні магазини, дуже смачна національна кухня і вино – кожен шукає і знаходить в Іспанії щось своє. Екскурсійні тури в Іспанію не менш популярні, чим пляжні – тим паче, що до великих міст (Мадрида, Барселони) з Києва летіти всього три-чотири години. Отже можна не чекати відпустки – і подарувати собі пару днів літа у будь-яку пору року, відправившись в Іспанію на вихідні.

14 лютого 2014

Автор:

Відпочинок в Іспанії: літо круглий рік, фієста щодня Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук