Арагонські Піренеї
Ще одно містечко, яке гідне уваги- гірськолижні курорти долини Боі-Тауль так звані Арагонські Піренеї, Іспанія. А притягають вони тим, що окрім великої зони катання, тут знаходяться і бальнеологічні центри. 37 мінералогічних центрів, розташованих в горах, дають можливість поєднувати катання на лижах, з лікуванням наслідків цього катання. (жарт)
Насправді тутешні бальнеологічні центри за допомогою лікувальних вод і бруду прекрасно справляються з такими захворюваннями як артрити, ревматизм і захворювання дихальних шляхів.
Долина Валь де Бої
Долина Валь де Бої

Розмір оригіналу; 402x593
Тип: jpg   Дата:

Зона катання Боі-Тауль на сьогодні – типовий іспанський курорт. Навіть всепроникних французів на цих іспанських схилах не зустрінеш. Вони осідають і “гламуряться” в сусідній Бакейре. А місцеві іспанці приїжджають сюди сім’ями і знімають недорогі апартаменти.
Долина Валь де Бої
Особлива гордість тутешніх місць, долина Валь де Бої, де до наших днів збереглися місцеві романські церкви. Дата їх заснування, ще давно пішла у вічність 1123 рік. Серця цінителів архітектурних шедеврів повинні трепетати від такої старовини. За далеких часів  реконкістів, ця територія далеких Піреней була вільна від арабського володарювання. Ну просто сюди не дісталися. Від того в долині Валь де Баї збереглися унікальні романські церкви. Ці шедеври віків, узяті під охорону і оголошені унікальною світовою спадщиною ЮНЕСКО.
Гірськолижний курорт Ла Молина і Маселла
Вдосталь надивившись на пам’ятники архітектури, можна продовжити катання на дуже популярному гірськолижному курорті Ла Молина і Маселла. Це найближчий до Барселони курорт і автомобільні переїзди не займуть багато часу, адже до столиці Каталонії рукою подать, всього пару годин їзди. Ла Молина з успіхом змагається із вже знайомою вам Бакейра-Берет.
Ла Молина і Маселла
Ла Молина і Маселла

Розмір оригіналу; 600x450
Тип: jpg   Дата:

Зона катання тут не лише простора, але і універсальна. Тут привільно початкуючим лижникам і лижникам із стажем. А в Масиллі є траса серйозніше. З вершини Тоса д’Альп (2537 м), вниз йде відразу 5 крутих спусків, що гарантують як не знос голови, так викид адреналіну. Сюди із задоволенням приїжджають просунуті лижники. Кого тільки не побачиш на цих схилах, від немовлят до пенсіонерів. Адже в Іспанії на лижі стають вже з 4-х років і до глибокої старості. Можна заздрити усім хто тут живе і відпочиває навіть козлам, що живуть в такій красі. А щоб задавити в собі це нехороше почуття, просто приїжджайте сюди відпочивати. Тут вас чекають з грудня місяця до кінця березня.

8 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук