Як вигідно купити квитки на потяг

Що вже говорити всі ми любимо подорожувати, та і назва нашого блогу говорить саме за себе. Дорога – це невід'ємна частина нашого життя, цей час, коли можна сповільниться і зануриться глибоко всередину себе. Найдієвішим способом піти від метушні світу, я вважаю – це дні, проведені в потягу. Не знаю чому, але саме в такій інтерпретації, я сприймаю їзду під стук коліс. Літак для мене – це драйв, сплеск адреналіну, а залізниця заспокоєння для душі.

Тому для тих, хто як і ми радіє кожній майбутній поїздці і чекає часу, коли знову опиниться в потягу ми дамо декілька порад.

подорож на потягу
подорож на потягу

Розмір оригіналу:   912x616
Тип: jpg   Дата:

Поради як вигідно купити квитки на потяг

Отже, перед покупкою залізничних білетів можна випробувати безліч варіантів, поки дійсно не знайдеться квиток з хорошим місцем за оптимальною ціною.

Порада 1. Терміни

Продаж квитків на потяг починається в чотири терміни, а саме за 90, 60, 45, 10 діб за місцевим часом тієї країни, звідки вирушатиме потяг. Причому на кожен маршрут терміни можуть бути різними. Щоб дізнатися коли саме почнеться старт продажів квитків, треба зайти на сайт Proizd.ua, ввести дані і подивитися на календар. Якщо він дає вибрати потрібні дати, означає продажі почалися, якщо дати не активні, то він покаже скільки часу залишилося до початку покупок.

Якщо ви прийдете на сайт вчасно, в перші дні продажів, то у вас великий шанс, що вам повезе:

  • зможете вибрати собі кращі місця у вагоні (нижні або купе з кондиціонером)
  • відітніть квиток за мінімальною ціною

Але, якщо так сталося і ви не встигли, квитки на сайті закінчилися, не зневіряйтеся, у мене теж так бувало і переходите до моєї другої поради.

Порада 2. Зареєструватися у пошуковій системі залізничних квитків

Ви напевно думаєте, ціни на квитки на потяг коштують скрізь однаково, але це помилка, ціни на квитки у конкурентів можуть різнитися, але це не головне, коли Вам вкрай необхідний квиток на конкретний потяг або на конкретну дату.

А тепер, щодо поради, Ви реєструєтеся на пошуковій системі продажу квитків, тобто залишаєте свою поштову скриньку, і натискаєте кнопку підписки на квитки в потрібному напрямі. Приміром є послуга "замовити повідомлення", при натисненні на яку можна оформити повідомлення на свою поштову скриньку, якщо квиток раптом з'явитися. Не переживайте вас не закидатимуть різною рекламною нісенітницею, тільки відповідна інформація по квитках.

Після цього через який то час вам на пошту почнуть поступати листи по успішному пошуку квитків. У мене такі листи приходили з періодичністю раз або двічі на тиждень, і кожного разу у продажу з'являвся квиток на потрібний потяг.

Порада 3. Спроба встрибнути в останній вагон

Як виявилося уся ця заварушка з квитками, що закінчилися, була маленькою хитрістю від управління залізничною дорогою, щоб ми спочатку розкупили найдорожчі квитки, ті які продати складно. Насправді потрібні квитки з'являються, причому у великій кількості, за тиждень до дати відправлення. Що це було – досвідчений маркетинговий хід або дійсно шкільний клас здав квитки на потяг, мені залишається тільки здогадуватися, але цей факт залишається для мене приємним презентом!

Як я дізнаюся що квитки є? За тиждень до від'їзду мені на пошту прийшов лист від тієї самої пошукової системи. Як тільки мені поступило повідомлення, на усіх сайтах з продажу квитків на потяг, у тому числі і на офіційному сайті залізниці з’явилися вільні квитки у кількості 30 місць! Причому з них було багато нижніх і навіть за вигідними цінами купейні місця у комфортних вагонах.

Порада 4. Як здати непотрібний квиток

У доповненні до третьої поради, коли деякі скажуть, що чекати до бажаної дати без квитків – ризиковано і необдумано, я розкрию ще один секрет. Річ у тому, що квитки можуть бути у вас. Але вони можуть бути куплені за нечуваною ціною, непрямі, тому коли вам прийде повідомлення про квитки, що несподівано з'явилися, ви можете їх здати. І зараз я поділюся, як здати непотрібний квиток на потяг і як повернути гроші.

Заходимо на сайт по продажу квитків, далі в особистий кабінет, далі в розділ актуальні квитки, де знаходяться електронні квитки, знаходимо і натискаємо кнопку "Повернення квитків". Після цього треба ввести коректні дані та погодитися з поверненням квитка. Повернення грошей на карту мені прийшло через 5-7 днів. Не забувайте роздрукувати електронний квиток, щоб показати його провідникові.

До речі, якщо ви любите подорожувати з комфортом і без сусідів, то в деяких купейних вагонах є місця 37 і 38, при купівлі таких квитків на потяг в купе у вас буде всього два пасажирські місця, замість чотирьох (як завжди)

Як бачите при грамотному підході – як вигідно купити квитки на потяг, можна забронювати собі кращі місця і не обов'язково за нечуваною ціною. Я завжди використовую усі перераховані способи купівлі. Тому, коли чую у вагоні від пасажирів скарги, що їм не вдалося купити собі зручні місця у вагонах, тільки тому що квитків в касі не було, розумію що вони не використовують можливості інтернету)

подорож з кращими квитками :)
подорож з кращими квитками :)

Розмір оригіналу:   816x616
Тип: jpg   Дата:

Бажаю усім приємного часу провождения в потягу, хороших попутників і доброзичливих провідників!

5 вересня 2019

Автор:

Коментарі закриті.