Курорти Туреччини – відмінне місце, де можна недорого відпочити усією сім'єю. У турецьких готелях передбачено все для активного відпочинку з дітьми, щоб задовольнити капризи навіть найвимогливіших. У тому числі, у багатьох готелях є водні гірки. У цій статті ми звернемо увагу на готелі в яких є не пару гірок, а справжні аквапарки. Звичайно в Туреччині готелів з аквапарками дуже багато, тому тут приведені тільки найбільші і найвідоміші представники.

Готелі з аквапарками в Кемері

Vogue Hotel Avangarde 5*

Знаходиться безпосередньо в самому селищі Гюйнук на першій лінії. Тут доступний аквапарк для дорослих з 5 гірками, тоді як для дітей гірок всього 2. Басейни теж є – 2 відкритих і один закритий, який працює і в зимовий сезон за рахунок підігрівання. Так само в готелі функціонують 7 a-la carte ресторанів, в яких передбачено дієтичне меню, і 13 барів. Дітям пропонуються луна-парк, дитячий басейн, міні- та юніор-клуби і окремий буфет.

водні горки готелю Vogue Hotel Avangarde 5*
водні горки готелю Vogue Hotel Avangarde 5*

Розмір оригіналу:   1008x541
Тип: jpg   Дата:

Rixos Hotel Sungate 5*

Знаходиться в селищі Беліді на першій лінії. Готель з дуже розвиненою інфраструктурою: окрім 3 основних працюють 9 ресторанів за системою a-la carte, також є і дитячий ресторан. Аквапарки теж окремі – в дорослому містечку 13 відкритих і 2 закриті басейни, 10 різних гірок, в дитячому – 6 гірок і 2 басейни. Також передбачений майданчик для ігор, караоке, міні-зоопарк і "Дитяче королівство" для дітей від 4 до 13 років.

аквапарк готелю Rixos Hotel Sungate
аквапарк готелю Rixos Hotel Sungate

Розмір оригіналу:   1008x584
Тип: jpg   Дата:

Club Ali Bey Premier Tekirova 5*

Розташований в селищі під назвою Текірово на першій лінії. Окрім розвиненої інфраструктури, можна спостерігати дивні пейзажі – море і гори. А в самому готелі – 4 ресторани, 8 барів і аквапарк з 17 гірками і 2 басейнами для дорослих, а також буфети, клуби по вікових групах та ігрові майданчики з басейном для маленьких постояльців.

готель Club Ali Bey Premier Tekirova
готель Club Ali Bey Premier Tekirova

Розмір оригіналу:   1700x1000
Тип: jpg   Дата:

Готелі з аквапарками в Анталії

Royal Wings Hotel 5*

Цей готель також знаходиться на першій лінії в районі Лара. Аквапарк цього разу загальний – 6 дорослих і 3 гірки для дітей, 2 басейни. Для дорослих – 5 ресторанів і 9 барів, дітям запропоновані луна-парк, міні-клуб, дитячий буфет та майданчики.

готель Royal Wings Hotel
готель Royal Wings Hotel

Розмір оригіналу:   1280x895
Тип: jpg   Дата:

Sherwood Breezes Resort 5*

Знаходиться готель в районі Лара на першій лінії. Тут в 3 ресторанах, 2 з яких a-la carte, є присутнім не лише дієтичне, але і вегетаріанське меню. Також для постояльців доступні 5 барів. Що стосується аквапарку – там 6 гірок, 4 басейни, з яких критий всього один. Для дітей є окремі водні гірки і 2 басейни, спеціальний буфет, і клуби по вікових групах.

аквапарк готелю Sherwood Breezes Resort
аквапарк готелю Sherwood Breezes Resort

Розмір оригіналу:   1920x1080
Тип: jpg   Дата:

Готелі з аквапарками у Белеці

Rixos Premium Belek 5*

Знаходиться на першій лінії і пропонує найширший спектр різних послуг безпосередньо в аквапарку під назвою "Тройаква" – тут і водні атракціони, і на дельфінів подивитися можна, і поплавати у величезному штучному озері. Діти так само можуть розважатися на пропонованих дискотеках, майданчиках для ігор, в дитячому ресторані і міні-клубі. А для дорослих – 12 барів, основний ресторан і 8 ресторанів a-la carte.

аквапарк готелю Rixos Premium Belek
аквапарк готелю Rixos Premium Belek

Розмір оригіналу:   1984x1189
Тип: jpg   Дата:

Club Ali Bey Bekel HV-1

Знаходиться усього лише в одному кілометрі від Белеку, і також на першій береговій лінії. Серед послуг: декілька барів і один ресторан з можливим дієтичним і вегетаріанським меню. Розваги для дітей дуже різноманітні – 4 тенісні корти, дитячий буфет і, звичайно, міні- та юніор-клуби. Говорячи про аквапарк – доступні 8 гірок і 5 басейнів для дорослих, трохи менше для дітей – 10 гірок і 3 басейни.

аквапарк готелю Club Ali Bey Bekel HV-1
аквапарк готелю Club Ali Bey Bekel HV-1

Розмір оригіналу:   2000x1267
Тип: jpg   Дата:

Maritim Pine Beach Resort і Pine Beach Club

Обидва готелі знаходяться в 3 кілометрах від Белеку, розташовані на першій лінії. Увазі гостей пропонуються різні бари і ресторани, де можна скласти вегетаріанське і дієтичне меню. Для дітей діють 4 клуби за віком, 2 басейни і дитячі майданчики. Також доступне дитяче меню. Аквапарк же зовсім невеликий – 2 гірки для дітей і 6 для дорослих, всього 2 басейни.

Готелі з аквапарками в Сіде

Kamelia World

Є комплексом з 3 готелів, що знаходяться в селищі Чокали. Інфраструктура для відпочинку дуже розвинена: пропонуються 6 a-la carte ресторанів, 3 основних з харчуванням дієтичним і вегетаріанським, 7 барів. В аквапарку 6 гірок і 3 басейни – критий, закритий і релакс-басейн. У дитячому басейні 4 гірки. Є на території і міні-зоопарк, і буфет з дитячим меню, майданчики, міні- і юніор-клуби.

аквапарк готелю Kamelia World
аквапарк готелю Kamelia World

Розмір оригіналу:   1400x933
Тип: jpeg   Дата:

Ali Bey Club Park Manavgat HV-1

Знаходиться в місцевості Кизилачаг на першій лінії. Працює по системах "Все включено" і "ультра все включено". Серед послуг – 2 ресторани, 7 барів, можливість складання дієтичного і вегетаріанського меню. У аквапарку працює 2 відкриті басейни і 9 гірок, які знайдуть своїх відвідувачів як серед дітей, так і дорослих. Для любителів спорту чудово підійдуть тенісні корти у кількості 62 штук, для дітей – професійна школа тенісу.  Також маленькі постояльці можуть проводити час в міні-клубі, для них відкритий басейн з 6 гірками і передбачено спеціальне харчування.

аквапарк готелю Ali Bey Club Park Manavgat HV-1
аквапарк готелю Ali Bey Club Park Manavgat HV-1

Розмір оригіналу:   1024x677
Тип: jpg   Дата:

Blue Waters Club 5*

Знаходиться в районі Сургун, на першій лінії. В аквапарку 6 гірок і 4 басейни, один з яких критий. Для дорослих запропоновані 7 барів, 3 ресторани a-la carte і 2 основних. Для дітей – гірки і 3 басейни, дитячий буфет і меню, майданчик для ігор, невеликий зоопарк і бейбі-, міні- та юніор-клуби.

Готелі з аквапарками у Фетхіє

Club Lykia World Residence & Village HV – 1/4 *

Цей готель ви знайдете в місцевості Олюденіз знову на першій лінії. Запропоновані 15 барів, 6 ресторанів a-la carte і 3 основних, так само меню для вегетаріанців і тих, хто тримає дієту.

аквапарк готелю Club Lykia World Residence & Village HV
аквапарк готелю Club Lykia World Residence & Village HV

Розмір оригіналу:   700x466
Тип: jpg   Дата:

Аквапарк великий і добре оснащений – 20 гірок, 2 басейни з підігріванням і 7 відкритих. "Родзинка" готелю – нудистський пляж "Оазіс", єдиний на узбережжі і природно, що входити туди можна тільки дорослим. Для дітей 10 басейнів з них 2 з підігріванням, "Дитячий рай" – комплекс гірок, клуби по вікових групах і спортивні секції.

12 лютого 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук