Відпочинок в Греції
Відпочинок в Греції

Розмір оригіналу:   800x600
Тип: jpg   Дата:

На українському ринку з’явився новий туроператор по Греції. Розроблена спеціальна польотна програма з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Донецька і Одеси. Компанія так само обіцяє усім клієнтам високий рівень сервісу і обслуговування.
29 січня в Києві в готелі Intercontinental Kyiv туристичному співтовариству був представлений новий грецький туроператор, компанія GEFEST Travel.
Оголосив про відкриття туристичного оператора GEFEST Travel пан Пантелеймон Бумбурас – інвестор, глава групи компаній Гефест, почесний консул Греції в АР Крим. Почесні гості від посольства Греції в Україні – Васіліос Пападопулос (посол Греції в Україні) і Георгіос Георгунтос (екс-посол Греції в Україні) що були присутніми на заході, виразили упевненість в успішному розвитку нового туроператора.
Вибір нового напряму у бізнесі Пантелеймон Бумбурас зумовив бажанням з’єднати два близьких за духом народи Греції та України. “Я хочу, щоб жителі України полюбили Грецію, також щиро, як я люблю Україну,” – повідомив Пантелеймон Бумбурас, озвучивши новини туризму Греції.
За словами генерального директора компанії Євгена Амірова, раніше знайомого багатьом турпрофі в якості ТОП- менеджера у великих туристичних компаніях, Греція для нового туроператора є не просто туристичним продуктом, а метою і місією. “Fest of traveling – це філософія компанії, яка пронизує кожен етап нашої роботи. Це результат, який отримає кожен наш турист і агент – задоволення від роботи і відпочинку, відчуття свята”, що відбулося, – відмітив Євген Аміров.

Польотна програма туроператора здійснюватиметься з аеропортів міст-мільйонників Києва, Харкова, Дніпропетровська, Донецька і Одеси, на крилах авіакомпаній МАУ (на Кріт і в Салоніки), UTAIR, а також AEGEAN Airlines (Халкідікі, Пелопонес).
Початок польотної програми запланований з 27-28 квітня 2014 року, перші рейси плануються на Кріт і Халкідікі.

GEFEST Travel не озвучив передбачувані об’єми на цей рік, залишаючи за собою право оцінити загальну ситуацію на ринку і виступити з оголошенням своїх об’ємів на початку квітня.

11 лютого 2014

Автор:

На український ринок виходить новий туроператор по Греції Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук