Болгарія країна близька українській людині і по відстані і по духу, так що відпочити тут варто хоч би раз в житті, але краще більше. Безперечна краса природи, доброзичливість місцевого населення до росіян(що дуже приємно), помірний клімат і цікава історія, чого ще бажати для сімейного відпочинку?

відпочинок у Болгарії
відпочинок у Болгарії

Розмір оригіналу:   800x533
Тип: jpg   Дата:

Безперечним плюсом відпочинку саме в цій країні є практична відсутність мовного бар'єру. Болгари, у більшості своїй, досить добре говорять по-російськи, у багатьох школах досі вивчають російську мову. Та і кирилиця у нас одна, так що оголошення частенько не вимагають перекладу.

Ще один позитивний момент – спрощене отримання візи в цю країну. Від російських туристів не потрібно велику кількість різноманітних документів. Найпростіше тим, у кого вже є шенген. Але і тим, хто до таких щасливчиків не відноситься, зате має "чистий" паспорт, Болгарське консульство щедро відразу ставить шестимісячну мультивізу.

Найпопулярніший вид відпочинку, звичайно, пляжний. Майже усі пляжі піщані і визнані екологічно чистими. Чорне море, як усім відомо, тепле, і не глибоке з цього боку. Безпечне пологе дно дозволяє сміливо йти на пляж з дітьми, яким окрім самого купання сподобаються і всілякі водні розваги. Дорослим же буде до душі дайвінг, серфінг і водні лижі.

Болгарія – країна здоров'я. По усій території країни розташовані різні санаторії і профілакторії що пропонують поправити здоров'я, не відриваючись від відпочинку. Основа лікування – термальні і грязьові джерела, що дають не лише здоров'я, але і красу у безлічі SPA- центрів.

Древня історія цієї країни припускає цікаві екскурсійні маршрути. Численні православні монастирі, церкви і храми. Поблизу міста Казанлык розкинулася унікальна долина разів, з діючим музеєм і щорічним фестивалем. Знаменитий Шипкинский перевал. Самі прекрасні джерела "Сім озер" в горах Рила. Цікаві музеї Софії і місто-музей Несебр. і це далеко не повний список пам'яток.

Любителям шопінгу також припаде до смаку відпочинок у Болгарії. На початку і кінці туристичного сезону великі торгові центри притягають покупців різноманітними знижками, акціями і розпродажами, що дозволяють купити одяг популярних брендів за смішними цінами. І тут головне не забути про норми безкоштовного провезення багажу і не скупити півмагазина.

І який би відпочинок ви не віддавали перевазі, відвідування Болгарії принесе вам найпозитивніші емоції і бажання ще не раз повернутися в цю прекрасну країну!

5 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук