З кожним роком в нашій і інших європейських країнах стають все більш популярними так звані тури вихідного дня, суть яких полягає в короткій подорожі на 2-3, зазвичай на вихідні дні і зазвичай в одну з європейських столиць. Єдине, що зупиняє багатьох мандрівників – досить висока вартість такої короткої подорожі. Причому, часто трапляється так, що квиток не завжди є найдорожчою частиною міні-відпустки – бюджетні авіакомпанії часто пропонують рейси за дуже привабливими цінами у багато європейських столиць. Знайти їх не складе труднощів, досить скористатися сервісом пошуку найдешевших квитків або постійно мониторити спеціальні пропозиції безпосередньо на сайтах вподобаних авіакомпаній. Виявляється, основна вартість подорожі може залежати від місця призначення і тамтешніх цін. Наприклад, за дводенне перебування в Стокгольмі або Осло туристи у більшості своїй витрачають близько 5 000 гривень.
Найдешевші європейські столиці на вихідні
Найдешевші європейські столиці на вихідні

Розмір оригіналу:   576x367
Тип: jpg   Дата:

Так куди ж поїхати, щоб було цікаво і дешево? Британська компанія Post Office Travel Money вирішила полегшити завдання економних туристів і підрахувала зразкові витрати на дводенне перебування в тій або іншій столиці, грунтуючись на рівні цін 12-ти товарів і послуг, серед яких продукти харчування і напої, транспорт, проживання і квитки в музеї. Сьогодні ми представляємо п’ять міст, які виявилися найдешевшими!
5-е місце Лісабон, Португалія
Лісабон, Португалія
Лісабон, Португалія

Розмір оригіналу:   576x367
Тип: jpg   Дата:

Лісабон є одним з найкрасивіших міст Старого Континенту. На щастя, столиця Португалії це не лише чудове, але і досить недороге місто!
Приблизна вартість вихідних в Лісабоні складе 2 000 гривень на людину, включаючи проживання в тризірковому готелі в центрі міста, вечеря в ресторані і екскурсії по місту.
4-е місце Рига, Латвія
Рига, Латвія
Рига, Латвія

Розмір оригіналу:   576x367
Тип: jpg   Дата:

Трохи дешевше обійдеться відпочинок в Ризі, яку часто називають перлиною Балтійського моря. Столиця Латвії вважається одним з самих туристичних дружніх міст у світі, у тому числі і з точки зору ціни!
Вихідні в Ризі обійдуться Вам приблизно в 1900 гривень на людину.
3-е місце, Варшава, Польща
Варшава, Польща
Варшава, Польща

Розмір оригіналу:   576x367
Тип: jpg   Дата:

Заслужила своє місце в рейтингу дешевих столиць і столиця Польщі, Варшава, що має величезний попит, як у туристів, так і у бізнесменів, школярів, що вирушають на екскурсії, а також учасників різних культурних і наукових заходів.
Дводенний відпочинок у Варшаві обійдеться туристам приблизно в 1800 гривень на людину.
2-е місце, Вільнюс, Литва
Вільнюс, Литва
Вільнюс, Литва

Розмір оригіналу:   576x369
Тип: jpg   Дата:

На один рядок вище знаходиться Вільнюс. Люди тут дуже гостинні, а ціни дуже дешеві, при цьому в литовській столиці величезна кількість дуже цікавих пам’яток.
Вартість вихідних у Вільнюсі складе приблизно 1700 гривень на людину.
1-е місце, Будапешт, Угорщина
Будапешт, Угорщина
Будапешт, Угорщина

Розмір оригіналу:   576x367
Тип: jpg   Дата:

Ну а найдешевшою столицею Європи визнаний Будапешт. Якщо Ви хочете дешево і цікаво провести вихідні, то “ловити” авіаквитки треба саме в столицю Угорщини.
Відпочинок у Будапешті на вихідних виллється в суму приблизно рівну 1650 гривень на людину.

12 лютого 2014

Автор:

Самі дешеві європейські столиці на вихідні Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук