Безкоштовний Wi – Fi в готелі давно вже перестав бути “додатковою послугою”, а для більшості туристів відсутність мережі сприймається як щось ненормальне. Проте влада курортних регіонів пішла далі і почала пропонувати безкоштовний доступ в мережу прямо з пляжу.
Далеко не усі туристи вважають за краще на відпочинку відключити свій мобільний телефон, залишити комп’ютер у будинку і забути про сучасні досягнення науки і техніку. Саме їм буде цікаво дізнатися, що на багатьох пляжах в Іспанії з’явився безкоштовний Wi – Fi.
wi-fi на пляжі вже не розкіш
wi-fi на пляжі вже не розкіш

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Звичайно, з’єднання не завжди стабільне, іноді є обмеження за часом користування і неможливо відкрити деякі програми і інтернет-сторінки, але в цілому ця новина порадує тих, хто не мислить свого існування без глобальної мережі навіть на шезлонгу.
Деякі туристи навіть не відриваються від своєї роботи загораючи на пляжі. Наприклад,  за сприянням програмного забезпечення TeamViewer є можливість всановити видалений доступ до іншого комп’ютеру і передавати файли минуючі брандмауери і NAT -проксі. Утіліта TeamViewer спроможна демонструвати робочий стіл ноутбука або комп’ютера іншому користувачеві або навіть керувати його комп’ютером дистанційно. Окрім передачі файлових даних при використанні TeamViewer Ви зможете влаштовувати чати. Тим, хто ще не знайомий з можливостями програми пропоную скачать teamviewer 8. Програма TeamViewer не зобов’язує робити інсталяцію і спроможна забезпечити незагрозливу і стрімку роботу по видаленому керуванню і передачі файлової інформації використовуючі wi-fi з’єднання.
Але повернемося до іспанських пляжів з безкоштовним wi-fi. Столиця автономної області Каталонії - Барселона є лідером іспанської туріндустрії, тому і нововведення у вигляді безкоштовного Wi – Fi на пляжах каталонці ввели ударними темпами. Зараз усі пляжі Барселони пропонують безкоштовний Wi – Fi з 8:00 до 22:00. В околицях міста безкоштовний Wi – Fi запропонують також на пляжі Кастелдефельс, який в 2007 році став першим іспанським пляжем, на якому з’явилася ця послуга.
Дуже популярний у молоді курорт Ібіца просто не міг залишитися в стороні від такого нововведення. Усі міські пляжі мають безкоштовний Wi – Fi. Також безкоштовне Wi – Fi -з’єднання пропонують своїм відвідувачам і інші пляжі острова.
Услід за столицею Каталонії і Ібіцею в рейтингу розташувався ще один дуже популярний у українців регіон – Малага. Починаючи з минулого року, близько 40% пляжів в провінції Малага мають безкоштовний Wi – Fi. Серед них такі пляжі, як Малагета, Ла Каріуела і Бахондільо в Торремолінос.
Не так добре йдуть справи в Сан-Себаст’яні, проте 4 пляжі міста пропонують безкоштовний інтернет. Це Доностія, Ла Конча, Ла Сурьола і Ондаррета.
У Кадіс цього літа також з’явився перший пляж з безкоштовним доступом в Інтернет. Безкоштовний Wi – Fi можна знайти на пляжі Плайя де Регла в Чіпьоні, а також на пляжі Playa Jardin у Тенеріфе.
Нова ідея захоплює усі курорти Іспанії, оскільки туристи поступово починають цікавитися, у тому числі, можливістю доступу в Інтернет не лише в готелі. Як вже повідомлялося раніше, в Італії почалася реалізація проекту по установці точок доступу до Інтернету на узбережжі від Маріна-ді-Каррара до Форте-дей-Мармі, протяжність якого складає близько 14 км. Перші 4 км безкоштовного Wi – Fi з’явилися біля Форте-дей-Мармі ще в квітні у рамках проекту Beach – Fi. Вже тоді мережа покривала близько сотні пляжів на узбережжі. Тепер їх кількість потроїлася.
Проте експерти попереджають – швидке Інтернет-з’єднання під час відпустки загрожує тим, що відпочивальник так і не зможе відірватися від роботи і приїде додому ще більше втомленим. Ці побоювання підтверджуються статистичними даними. Наприклад, згідно з дослідженням T-Mobile, 60% британців на відпустці постійно сидять в соціальних мережах.
Більше 50% британців визнали, що фотографування себе на фоні пам’яток, завантаження фотографій з пляжу або за розкішним столом під час відпустки, зроблені для того, щоб похвалитися перед друзями.
Що ж до відпочивальників з України, то, за словами представників туристичних агенцій, вони розцінюють цю послугу як “додатковий плюс”, але зазвичай для них це істотної ролі не грає.
Заради зниження вартості відпочинку у Іспанії українці цілком готові поступатися комфортом, віддаленістю від пляжу і деякими іншими елементами комфортного відпочинку, тому Wi – Fi на пляжі для них вже точно не є принциповим моментом, але, я думаю, ця справа часу

6 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук