Гра із слоненям або поїздка через джунглі на спині гіганта користуються у туристів величезною популярністю. Проте, як з'ясували європейські захисники тварин, слони за такі розваги платять величезну ціну: майже 80тих тварин, використовуваних в азіатських країнах, як туристичний атракціон, містяться в надзвичайно тяжких умовах.

Майже 4 з 5 тисяч слонів, задіяних в сільському господарстві і туризмі в таких країнах, як Індія, Камбоджа, Лаос, Непал, Шрі-Ланка і Таїланд страждають від фізичних перевантажень, украй важких умов життя і поганого харчування.

В результаті навіть найдоброзичливіші тварини можуть поводитися не зовсім адекватно і одного разу завдати шкоди собі і людям. Тому якщо хтось пропонує вам поїздку верхи на слонові або фотографію з ним, варто гарненько замислитися: швидше за все з твариною погано поводяться, але чи готові ви своїми грошима готові заохочувати це?!

катання на слонах
катання на слонах

Розмір оригіналу:   580x389
Тип: jpg   Дата:

Варто відмітити, що слони є одними з найрозумніших тварин на землі. Це було підтверджено численними дослідженнями: вони уміють співпереживати, проявляти турботу про інших, встановлювати міцні сімейні зв'язки. Слони швидко вчаться, мають відмінну пам'ять і дуже сильне почуття втрати – тіла братів, що померли, переносять на свого роду кладовища, які потім часто відвідують.

Пам'ятайте про це, і перш, ніж скористатися послугами туристичних атракціонів за участю слонів, постарайтеся переконатися, що їм не завдають шкоди. Як це перевірити? Дуже просто: сьогодні в Азії існують притулки, де піклуються про хворих і поранених тварин, як правило, викуплених у недбалих хазяїв. Там їх добре годують, поять, надають медичну допомогу і дозволяють привільно пересуватися посеред дикої природи. Яскравим прикладом таких місць, являється природний парк "Elephant", розташований недалеко від Чиангмая.

Там туристи можуть погодувати слона, сфотографуватися з ним і навіть поплавати разом в річці.

10 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук