тури на Шрі-Ланку
тури на Шрі-Ланку

Розмір оригіналу:   280x200
Тип: jpg   Дата:

Шрі-Ланка (Цейлон) – тропічний острів, який багато хто називає раєм на Землі. І недивно: серед цієї розкішної зелені і яскравих кольорів, під сліпучо синім небом, яке відбивається в ласкавих теплих водах Індійського океану, і справді почуваєш себе, як в раю. Проте Шрі-Ланка славиться не лише пишною природою і відмінним курортним відпочинком; цей маленький острів – країна з багатою і складною історією, древніми культурними традиціями. Тому екскурсійні тури на Шрі-Ланку користуються не меншою популярністю, ніж пляжні.
Що подивитися на Шрі-Ланці? Храми, монастирі, міста і національні парки. Буддистські храми Шрі-Ланки вражають своєю витонченістю і гармонійною природністю : відчувається, що буддизм для ланкійців – не стільки релігія, скільки спосіб життя. Статуї і фрески зображують Будду в різних ситуаціях: він медитує, спілкується з учнями, перемагає демонів… До речі, існує легенда, що свого часу Будда особисто вигнав з острова усіх злих духів, і Шрі-Ланка стала благословенним місцем.
Головний храм Шрі-Ланки – це Шрі-ланка Далада Малігава (Храм зуба Будди) в місті Канді. Правда, подивитися на сам зуб не можна – він зберігається в семи скриньках – проте під час екскурсії можна помилуватися внутрішнім убранням храму : різьбленням по каменю і дереву, барельєфами, скульптурами і картинами. Відвідування Шрі-ланки Далада Малігава входить практично в усі екскурсійні тури на Шрі-Ланку.
Шрі-Ланка
Шрі-Ланка

Розмір оригіналу:   280x210
Тип: jpg   Дата:

Віддавши данину поваги головної місцевої традиції, можна продовжити знайомство з історією країни – а історія ця була бурхливою. Цейлон захоплювали і колонізували не одного разу: португальці, голландці, англійці билися за право оголосити прекрасний острів своєю територією. Тепер голландський форт XVII століття в місті Галле – пам’ятка, популярна у туристів.
Шрі-Ланка притягала колонізаторів різноманітною флорою і фауною, сприятливим кліматом. Ставши незалежною, країна зуміла зберегти свої природні багатства: національні парки і заповідники Цейлону – “Рівнини Хортона”, Яла, Сінхараджа – гордість і прикраса острова. У Королівському Ботанічному саду, в Пераденії, можна побачити безліч рідкісних рослин, у тому числі, орхідей; а в слоновому розпліднику, який знаходиться в Піннавелі, – постежити за годуванням маленьких слоненят. Екскурсійні тури на Шрі-Ланку, що включають відвідування парків і заповідників (які займають близько 14% території острова), дають туристам можливість познайомитися з дивними тваринами і незвичайними рослинами-ендеміками.

Відео екскурсія по Шрі Ланці

Відео подорож по надзвичайно колоритній Шрі-Ланці (This is travel video about Sri Lanka)

25 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук