місяць на Мальдівах
місяць на Мальдівах

Розмір оригіналу:   580x383
Тип: jpg   Дата:

Практично усі закохані, свої долі, що з’єднали, шлюбними узами, мріють відпочити від сірих буднів і провести свій медовий місяць наодинці, далеко від рідних і близьких. Острови Мальдів стануть прекрасним вибором для здійснення такої весільної подорожі, адже саме там молодожони зможуть сповна насолодитися пишністю природи цього архіпелагу.
Острови Мальдів за останні декілька років набули багатого досвіду прийому щасливих молодожонів, тому не варто сумніватися в правильнМальдіви привертають до себе увагу молодих пар, передусім, різноманітністю відпочинку і екзотичністю своєї природи, кристально чистою водою Індійського океану і численними видами коралів. Відправившись у весільну подорож на архіпелаг Мальдів, закохані мають можливість вивчити глибини багатого підводного світу Індійського океану, займаючись дайвінгом. Навіть, якщо раніше не доводилося займатися цим захоплюючим видом спорту, не варто переживати, оскільки на кожному курорті є школа дайвінгу, де інструктори навчать основам плавання під водою. Постежити за водними обителями можна і без акваланга, для цього досить надіти маску і опустити особу під воду. Неодмінно, емоції захвату і захоплення у молодих викличуть рибки різних видів і з найрізноманітнішим забарвленням, яким такий багатий океан – гуппи, риби-метелики, риби-ангели.ості прийнятого рішення. Єдине, про що варто потурбуватися – зробити терміновий закордонний паспорт, адже без нього неможливо буде відправитися в подорож відразу після одруження.
Цінителям історичного минулого, яке на Мальдівах представлене численними пам’ятниками архітектури і іншими пам’ятками, відкривається чудова можливість особисто познайомитися з досягненнями минулих віків. Головною пам’яткою столиці архіпелагу – Мале, являється мечеть з високим мінаретом, яка була зведена ще в XVI столітті. Острів багатий і нічним життям, тут організовуються караоке і танці навіть на пляжі, тому для любителів такого виду розваг теж не доведеться нудьгувати.
Відомо, що багато дівчат навіть під час відпочинку піклуються про свою зовнішність, а вибравши Мадьдиви для медового місяця, вони мають можливість у будь-який час відвідувати спа-салони в готелях, де буде запропонований не лише масаж, але і індивідуальні заняття йогою лише для закоханих.
Вартість такої поїздки залежить від пори року, вибору готелю і тривалості відпочинку та туристичних розваг. А щоб ніщо не перешкодило незабутньо провести медовий місяць, який запам’ятається на усі роки спільного життя, женихові і нареченій варто скористатися такою послугою, як оформлення закордонного паспорта в компанії Кастур.

15 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук