Весільний туризм – вид туризму, розрахований на молодожонів, популярний і добре освоєний напрям туристичного бізнесу. Весільний туризм – це подорож, яка пов’язана з весільними обрядами та бенкетом, в деяких випадках ця подорож може супроводжуватись навіть укладанням шлюбу.

весільний туризм
весільний туризм

Розмір оригіналу:   1488x876
Тип: jpg   Дата:

Однією з безперечних переваг весільного туризму є те, що романтична подорож стане частиною самої церемонії, і після урочистості не потрібно буде витрачати час на збори валіз і перельоти. Під весільним туром зазвичай мається на увазі медовий місяць або весілля за кордоном у поєднанні з медовим місяцем. Відмінною рисою весільної церемонії може бути те, де вона проводиться. Якщо раніше весілля влаштовувалися тільки на батьківщині, то сьогодні молода пара може вибрати будь-який куточок світу для проведення урочистості.

Достоїнства подібного екзотичного весілля в тому, що молодожони точно упевнені у кількості гостей, і організацією церемонії займається турфірма. Цей тип туристичного напряму відрізняється повністю індивідуалізованою програмою подорожі, кращими романтичними готелями, розкішним оформленням номерів, приємними сюрпризами, і спеціальним обслуговуванням і особливими заходами – сніданки в номер, романтичні вечері на березі моря, пікніки під зірками, spa-програми для двох, круїзи і прогулянки на катері і багато що інше.

Весільний тур має на увазі повністю індивідуальний підхід. Для кожної пари розробляється спеціальний маршрут, залежно від їх побажань.

весільний тур
весільний тур

Розмір оригіналу:   1904x1024
Тип: jpg   Дата:

Туристична фірма, підбираючи готель, приділяє особливу увагу тому, щоб він був романтичним, невеликим і затишним. У деяких готелях для молодожонів передбачені спеціальні номери. У Європі готелі надають шампанське і квіти в номер, в східних країнах – масаж для жениха або нареченої напередодні весілля. Можна створити особливу атмосферу і усередині номерів – прикрасити повітряними кулями, на ліжку розкидати пелюстки троянд.

Весільні подорожі організовані інакше, ніж інші види турів. Такі заходи дуже красиві і залишають у молодожонів масу приємних вражень. Головне, щоб вони отримали саме те, що замовляли. Обов'язковий індивідуальний трансфер. При офіційній реєстрації браку або вінчанні необхідно додати послуги перукаря і візажиста, музикантів, фотографів і відеооператорів. Тонкощі залежать від специфіки країни.

Таким чином, це, передусім, індивідуальний підхід до молодожонів, а не пакетний тур. Список документів залежать цілком від вимог країни. У більшості досить мати паспорти, як внутрішні, так і закордонні, а також письмове волевиявлення. Найбільш строгі в цьому плані – арабські країни і частина азіатських, в яких необхідно представити величезну кількість різних документів.

Також існують деякі правила, коли в певні дні в мусульманських країнах браки не реєструють, або не проводять церемонію укладення шлюбу іноземців.

Визнати брак недійсним можуть тільки, якщо документ оформлений неправильно. Наприклад, на Ямайці не існує ніяких обмежень, але документи молодожонам доведеться чекати біля півроку. Особи, які одружуються мають бути повнолітніми за законами обох країн, так що якщо в Україні женихові і нареченій повинно бути не менше вісімнадцяти років, то у багатьох європейських країнах – двадцять один.

Як відомо, за даними українських турфірм, бажаючих зробити весільну церемонію екстремальною не так багато, у більшості люди все-таки романтичні. Іноді молодожони замовляють замки під Парижем або в Чехії, де проходить неофіційна реєстрація.

весільний туризм
весільний туризм

Розмір оригіналу:   1584x1011
Тип: jpg   Дата:

Інтерес до весільного туризму росте з кожним роком. Так, наприклад, в 2018 році: кожен 4-5 тур – це туристи молодожони. Багато молодих пар добровільно відмовляються від звичної прозаїчної схеми одруження, і відлітають за тисячі кілометрів, щоб зіграти весілля за екзотичними канонами. Популярність закордонних весільних турів росте ще з однієї причини: багато українців, порахувавши, в що обходяться весільні урочистості, приходять до висновку, що за менші гроші можна отримати більше вражень, та ще і відпочити.

Організувати закордонне весілля складно, але туристичні компанії знаходять красиві місця, домовляються з місцевою владою, вигадують романтичні сценарії, займаються оформленням усіх документів, запрошують фотографів, стилістів, ведучих і продумують варіанти весільної подорожі.

Весільна церемонія не обов'язково повинна відбутися під час медового місяця. Так можна відмітити будь-яку річницю одруження, і золоте весілля, і срібне. У багатьох випадках норми міжнародного права при дотриманні певних формальностей дозволяють рахувати реєстрацію браку в іншій країні законним і не вимагає додаткової перереєстрації у своїй країні. Туристи, які вже перебувають в шлюбі, можуть замовити спеціальний "вінчальний" тур.

Існують також весільні тури, які включають організацію символічної шлюбної церемонії по місцевих звичаях і традиціях. Подібні ритуали в екзотичних країнах можуть відрізнятися романтичністю з переодяганням в національні костюми, столом, уставленим місцевими делікатесами, традиційною музикою і танцями.

При виборі весільного туру бажано вибирати країну, де не були обидва молодожони, а також заздалегідь визначитися яку саме атмосферу вони чекають: атмосферу багатолюдного свята, наприклад, весільні тури на знамениті карнавали. Чи, навпаки – самота, яка дозволить насолодитися спілкуванням один з одним, і залученням до природи і культурної спадщини. Можна також придбати вже сформований весільний тур, і замовити індивідуальну програму по часу, маршруту і інших особливостях подорожі.

Молодожони повинні заздалегідь вирішити чи хочуть вони підкреслити весільний характер туру. Оскільки, весільною подорожжю можна назвати майже будь-який тур, який молодожони самі купують в турфірмі, або їм цю поїздку дарують рідні і близькі. Це, можливо, і звичайний пляжний тур економ класу, і справжня весільна експедиція.

Але, якщо завдання полягає в тому, щоб підкреслити весільний характер подорожі у всьому, починаючи з того, як організований трансфер, і закінчуючи обстановкою номера, краще звертатися у фірми, що спеціалізуються на організації подібних подорожей. Але необхідно мати на увазі, що фірм, що спеціалізуються лише на весільному туризмі, не так уже і багато. Важливо, щоб у багатопрофільній компанії був хоч би один менеджер, що спеціалізується на весільних турах, і продукт цей знайшов відображення в каталогах фірми, на її сайті в інтернеті і публікаціях про фірму.

Таким чином, весільна подорож відрізняється від звичайного туру:

  • особливим вибором країни: самі незвичайні і мальовничі місця планети;
  • усі турботи по організації поїздки, екскурсіям і обслуговуванню беруть на себе досвідчені професіонали;
  • особливим вибором розміщення: тільки кращі готелі, призначені для романтичного відпочинку;
  • на саму церемонію краще відвести 4-5 днів, включаючи підготовку до неї;
  • особливий сервіс: увага до дрібниць, приємні сюрпризи, романтичний антураж, знижки і безкоштовні екскурсійні ночі.

Весілля на Мальдівах

Проводиться декілька незабутніх днів на пляжі островів Мальдів. Райські пейзажі, блакитне узбережжя і відмінний сервіс. Саме тому тут проходять найкрасивіші весільні церемонії. Після укладення шлюбу можна насолодитися СПА-процедурами, соковитими фруктами. А ще можна не замислюватися про пишні сукні, краватки і туфлі на високих шпильках. Легкий літній костюмчик підійде більш ніж.

весілля на Мальдівах
весілля на Мальдівах

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Організувати церемонію можна на пляжі у готелю, в оточенні рифів і бунгало. А для екстремалів є варіант – підводне одруження. Можна зануритися на дно в гідрокостюмах і аквалангах, про таке весілля і згадати буде приємно, і розповісти друзям захоплююче.

Весілля на Кіпрі

Кіпр – один з найвишуканіших курортів світу. Тут туристи милуються древніми замками, ніжаться на білосніжних пляжах. А тепер уявіть, наскільки барвистими і неповторними будуть ваші фотографії з весілля на Кіпрі. Якщо вас цікавить офіційне весілля за кордоном, то прилітайте саме сюди. Обмінятися заповітним "Так" можна на найпопулярніших курортах Ларнаки та Лімассолу, а також на інших островах. Ваше бажання – закон для організаторів.

весілля на Кіпрі
весілля на Кіпрі

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

В середньому вартість весільної подорожі і одруження складає 2 500 євро.

На Кіпрі можна провести як офіційне, так і символічне або релігійне весілля. Залежно від типу церемонії видається різний сертифікат. Церковна церемонія триває 30 хвилин і вимагає спеціальних документів. При символічній і релігійній церемонії сертифікат видається відразу, офіційний треба чекати 1-3 дні після укладення шлюбу.

Весілля в Домінікані

Ще один варіант літньої романтики – весілля в Домініканській республіці. Карибські острови і середземноморські пляжі зроблять вашу урочистість незабутньою. Багато готелів пристосовані для проведення подібних урочистостей, а для молодожонів тут пропонують велику кількість приємних бонусів.

Можна зіграти весілля на пляжі поблизу до готелю, або десь ближче до джунглів. Можна обмінятися кільцями на полі для гольфу або поринути в море з аквалангом. Узяти в оренду яхту або повінчатися в місцевій церкві. Вибирати виключно вам.

весілля в Домінікані
весілля в Домінікані

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Вартість стандартної церемонії від 800 доларів.

Якщо ви захочете провести офіційну церемонію, то за неї слід доплатити близько 1 000 доларів.

У разі символічного одруження сертифікат видається в день весілля. При офіційній реєстрації документи передаються до суду, і впродовж 2-3 днів молодожони отримують весільний сертифікат.

Весілля в Греції

Весілля – це можливість для нареченої відчути себе принцесою. А як щодо можливості відчути себе старогрецькою богинею? Вінчання у бухті острова Кріт або на Родосі – це зовсім не міф. Можна не боятися раптового погіршення погоди, адже в Греції майже круглий рік панує літо. А дивовижна кухня, веселі мотиви і неповторні пейзажі зроблять з церемонії казку. Можна повінчатися в церкві або провести урочистість на пляжі або зібратися з гостями у древнього храму або узяти в оренду морське судно.

весілля в Греції
весілля в Греції

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Укласти брак в Греції обійдеться від 700 до 2 500 євро. В середньому ви пробудете на курорті від 3 до 7 днів.

У Греції можна провести як офіційну, так і неофіційну церемонію. Посвідчення про офіційне одруження видається впродовж місяця після укладення шлюбу за умови надання усіх необхідних документів.

Весілля на Балі

На Балі люди дуже цінують інститут сім'ї. Розлучення тут вважається гріхом, а весілля святкуються з широким розмахом. Можливо, саме тому весілля на Балі користуються такою популярністю серед туристів. Особливо наречені цінують яскраві фотографії, які залишаються після одруження. Велика кількість кольорів, блакить морської води і елементи традиційних нарядів у весільному костюмі. Місцевий колорит так добре вбирається в загальну романтику, що церемонії залишають надзвичайно приємний післясмак.

весілля на Балі
весілля на Балі

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Самий кращий варіант весілля – на пляжі, ближче до тропіків. Індійський океан на заході неповторно красивий. А якщо вдасться вгадати з відливами, то водна гладінь оголить підводні дари – це мальовничіше за будь-який "килим" з пелюсток троянд.

Вартість стандартного пакету стартує від 1 200 доларів.

Після закінчення церемонії, а саме після фотосесії молодожонам видають символічний сертифікат, що підтверджує їх "сімейний стан".

Весілля в Італії

Італійці відомі своєю гарячою вдачею, емоційністю і схильністю до колоритних свят. Тут дуже люблять великі сімейні застілля і шанують буквально культ любові. Тому, мабуть, проведення весілля в Італії – це одна з найпринадніших ідей. А якщо поекспериментувати, то замість торта і шампанського можна пригощати свідків піцою і вином.

Повінчайтеся в храмі Венеції, прокотіться на гондолі, насолодіться романтикою Флоренції або створіть свою особисту казку в Сорренто. Італія пропонує масу варіантів від скромних садових церемоній до великих вінчань на узбережжі.

весілля в Італії
весілля в Італії

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Вартість весілля стартує від 1 300 євро. Є варіанти і подорожче – для тих, хто хоче зіграти своє весілля в справжньому палаці. Оренда історичних пам'яток на весілля стартує від 2 000 євро.

Після закінчення церемонії молодожонам видають символічний сертифікат про одруження. Офіційна церемонія проводиться тільки в Міському муніципалітеті або в тих місцях які мають спеціальну ліцензію від мерії. Церемонію має право проводити тільки мер або його заступник.

Весілля в Іспанії

Іспанія хороша варіативністю – від мальовничого весілля на Майорці до помпезної церемонії в готелі Мадриду. Тут вже кожен вибирає для себе самий відповідний сценарій.

Стандартний пакет послуг коштує від 1 200 євро. Зазвичай кожна позиція оплачується окремо, тому своє ідеальне весілля ви зможете "сконструювати".

весілля в Іспанії
весілля в Іспанії

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Повінчатися або укласти офіційний брак в Іспанії ви, на жаль, не зможете. Це дозволено лише громадянам країн-членів Європейського союзу. Але і символічне весілля можна організувати на вищому рівні.

Стандартно молодожонам пропонують символічну церемонію в готелі, парку, в саду або на узбережжі, фотосесію, послуги стиліста, аудіо супровід, пригощання і торт, а також романтичну вечерю. Додатково можна скористатися послугами флориста, замовити живий оркестр, відвідати спа, прокотитися на катері і далі без меж.

Весілля в Чехії

Прага – не лише європейський скарб, але і надзвичайно красиве місто. А уся Чехія – це уособлення гостинності і змішення декількох епох. Якщо ви колись мріяли про весілля з каретою, красивим собором і фотосесією на тлі мальовничого міста, то чеське весілля вам точно підійде. Обмінятися кільцями в парку Праги, зіграти весілля в одному з древніх замків або сказати "Так" в Ратуші.

весілля в Чехії
весілля в Чехії

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Ціна весільної церемонії стартує від 900 євро.

У вас є можливість організувати офіційну церемонію, символічну або навіть повінчатися. Символічні проводяться навіть українською мовою, а ось офіційні і релігійні виключно на чеській.

Весілля у Франції

Усі ми знаємо про найромантичнішу країну світу. Зіграти весілля і провести медовий місяць в Парижі мріє кожна друга пара. Тому вибирайте церемонію у Франції і ви не помилитеся. Окрім самого Парижу, пропонують масу курортів і мальовничих міст, де вам з радістю допоможуть створити сім'ю. Можна укласти брак в парку готелю, в середньовічному замку, на терасі під Ейфелевою вежею, на березі Сіни і ще десятки варіацій.

Вартість стандартного пакету стартує від 2 000 євро.

Для отримання офіційного сертифікату необхідно за півтора тижні до шлюбу прийти в мерію і подати усі необхідні документи. Символічний сертифікат видається без яких-небудь перешкод в день весілля.

весілля у Франції
весілля у Франції

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

Реєстрація браку за кордоном – це не лише можливість спробувати щось нове. Ви можете об'єднати брак і медовий місяць, разом відкрити нову сторінку життя на тлі середземноморського заходу. І, врешті-решт, здійснити мрію, на щастя, зараз це зробити зовсім не складно. І навіть якщо офіційний брак буде проведений в ЗАГС України, у вас завжди є шанс створити свою особисту казку десь на островах або в європейському королівстві.

29 серпня 2019

Автор:

Весільний туризм Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук