Флоренція – найкрасивіше місто Італії з багатою історією і культурою, яке не випадково дістало свою назву. Firenzе означає що “цвіте” або “процвітаюча”; куполи флорентійських храмів, переплетіння вулиць і провулків з висоти оглядового майданчика і справді нагадують пелюстки і прожилки дивовижної квітки. Що ж до процвітання – це місто досі зберегло дух вільної і багатої республіки, якою воно було колись.
Флоренція
Флоренція

Розмір оригіналу:   576x434
Тип: jpg   Дата:

Що подивитися у Флоренції? Головні, найбільш відвідувані пам’ятки Флоренції – це, без сумніву, галерея Уффіци, собор Санта-Марія дель Фьоре і Палаццо Веккьо на площі Синьоріі (палац, який колись займали вищі посадовці і правителі флорентійської республіки). Тут же, на цій площі, знаходиться одна з найзнаменитіших у світі скульптур – “Давид” Мікеланжело Буонарроті.
Флоренція
Флоренція

Розмір оригіналу:   576x462
Тип: jpg   Дата:

Будучи у Флоренції, не забудьте заглянути на Понті Веккьо – “Старий міст”. За часів середньовіччя мости були вулицями – на них будували житлові будинки; тут, у Флоренції, досі можна побачити своїми очима це дивне видовище – будівлі на мосту, навислі над водою. Починаючи з 16 століття, на мосту Понті Веккьо розташовувалися ювелірні крамниці – ця традиція не урвалася і зараз. Отже, якщо ви захочете купити у Флоренції золоту або срібну прикрасу – вирушайте на “Старий міст”.
Флоренція
Флоренція

Розмір оригіналу:   576x378
Тип: jpg   Дата:

Усі перераховані і багато інших пам’яток притягають безліч туристів зі всього світу – постійно і незалежно від сезону. Якщо ж ви хочете побачити справжню Флоренцію – загублені у вузьких провулках каплиці, дворики і арки, затишні невеликі площі і мирно дзюркотливі фонтани – краще, щоб вашим супутником став досвідчений гід по Флоренції. Тут кожен камінь зберігає свої спогади про минуле. Дізнаючись історію Флоренції, ви подивитеся на це місто абсолютно по-іншому. Відкрита для усіх, але яка зберігає свої секрети від поверхневого погляду, Флоренція – місто, яке неможливо покинути, тому що пам’ять про нього назавжди залишається з тобою.

Відео: Італійське місто Флоренція


Відео-тур по чарівній Флоренції
А з Вами був блог про туризм, приємного Вам відпочінку та подорожей :)

25 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук