Відпочинок в Греції популярний у жителів багатьох європейських країн : сприятливий клімат і прекрасна природа, проста і в той же час вишукана кухня, древні культурні традиції і античні витвори мистецтва – кожного туриста Греція притягає чимось своїм. Відпочити в Греції можна як на одному з курортів материкової частини країни, так і на островах – яких в Греції близько 1400 (правда, населеними є усього лише двісті з невеликим).
Острів Кріт
Острів Кріт

Розмір оригіналу:   576x348
Тип: jpg   Дата:

Найбільш великий і багатолюдний – острів Кріт, пам’ятки якого щорічно притягують сюди тисячі туристів. Тури в Грецію на о. Кріт особливо затребувані в період з квітня по жовтень, тому, якщо ви збираєтеся відправитися на Кріт саме в цей час, забронювати або купити тур в Грецію краще заздалегідь – і, мріючи про відпустку, детально спланувати подорож.
Кріт
Кріт

Розмір оригіналу:   576x329
Тип: jpg   Дата:

Передусім, треба вирішити, де зупинитися на Кріті: незважаючи на порівняно невеликі розміри острова, він розділений на декілька зон, у кожної з яких є свої особливості. Центральна частина Кріта і його адміністративний центр, місто Іракліон – відповідне місце для тих, хто не може жити без активних розваг; з пам’яток варто обов’язково відвідати Кносский палац. Східну частину острова віддають перевазі ті, хто любить відпочивати спокійно і комфортно і при цьому хоче бути упевненим в гарній погоді : тут найбільше сонячних днів в році і менше всього опадів. Найбільш розкішним курортом Кріта вважається Агіос-Ніколаос, також розташований на сході острова; тут знаходяться найфешенебельніші готелі Греції, у тому числі, знаменитий готель “Елунда-біч”. Головна пам’ятка – печера, в якій, за легендою, народився сам великий Зевс-громовержець.
пляжі острову Кріт
пляжі острову Кріт

Розмір оригіналу:   576x358
Тип: jpg   Дата:

Північне узбережжя – найбільш відповідне місце для відпочинку на Кріті з дітьми: тут пологі пляжі з дуже теплим мілководдям. У місті Ретимно можна помилуватися прекрасними зразками венеціанської архітектури. У головному місті західної частини Кріта, Ханья, варто оглянути античний театр, присвячений богині Деметрі, і заглянути в археологічний музей. А ось Ієрапетра, найпівденніше місто Кріта, Греції, а заразом і Європи, представляє інтерес швидше для любителів шопінгу, чим для цінителів старовини. Словом, кожен зможе відпочити на острові Кріт відповідно до своїх переваг – а ласкаве південне сонце і тепле море, головні пам’ятки Кріта, припадуть до душі усім.

Відео: відпочинок на острові Кріт

Короткометражне відео про грецький острів Кріт

25 лютого 2014

Автор:

Відпочинок на острові Кріт : курорти і пам’ятки Оцінка: 4.13 з 5
Всього оцінок: 8
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук