Туристична Франція
Туристична Франція

Розмір оригіналу:   272x315
Тип: jpg   Дата:

Франція – це не лише країна Наполеона і Ейфелевої вежі. Тут ціла безліч різних історичних пам’ятників і інших причин, по яких відмовитися від відвідування цієї прекрасної держави просто-таки не можна. Саме звідси пішла уся світова мода, відома французька кухня і вино. Хтось навіть сказав, що в житті, перш ніж померти – необхідно побачити столицю цієї держави. І справді, Париж гідний уваги туристів – саме столиці мод припадає на частку найбільша кількість туристів, які слідують у Францію. Тим більше, Франції є, що запропонувати – знамениті пляжі і курорти, а також безліч пам’яток і екскурсій по країні.
туристична Франція
туристична Франція

Розмір оригіналу:   280x210
Тип: jpg   Дата:

Тури у Францію за статистикою зараз не менш популярні серед наших співгромадян, ніж горящі поїздки на Мальдіви, адже окрім прекрасного відпочинку, тут ви зможете практично за ту ж суму, ще і збагатитися духовно і культурно. Також цей регіон зустріне вас такими розважальними заходами, як карнавал в Ніцці або ж кінофестиваль в Каннах. Тут вже усе залежатиме від пори року, в яку ви наважитеся відвідати Францію. Проте у будь-який час року двері музеїв будуть відкриті для вас, а національні парки і заповідники і взимку і літом порадують вас свіжим повітрям і приємним кліматом. Якщо вам подобається саме такий вид відпочинку – варто звернути увагу на такі курорти як Севенн, Піренеї, Камарг і Вануаз. Тут зберігся невинний тваринний і рослинний світ, а також незаймані ландшафти.
туристична Франція
туристична Франція

Розмір оригіналу:   280x200
Тип: jpg   Дата:

Відповідальний туроператор, який захоче, щоб ви ще не раз приходили до нього з бажанням відвідати Францію, обов’язково порадить вам відвідати долину Луари, де знаходиться велика кількість величних замків. Саме ці палаци фігурують в романах Дрюона і Дюма, екранізацію яких ми маємо задоволення споглядати по телевізору. Скоріш за все вам запропонують проїхатися по замках Шамбор, Блуа, Вілландрі, Амбуаза, Шенонсо і Шинон. Таким чином, ви можете стати частиною усіх тих історичних подій, подихати тим же повітрям, яким дихали королі.
Людям, які віддають перевагу активному відпочинку, підійдуть гірськолижні курорти Куршавель, Шамоні і Валь Торанс. Тут вам нададуть як апартаменти з хорошим харчуванням, так і прекрасні умови для катання. Завдяки гірській місцевості, ці курорти актуальні як взимку, так і в літню пору, і пропонують своїм клієнтам цілюще повітря і стабільний клімат.

23 лютого 2014

Автор:

Туристична Франція Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук