Мільйони людей на Землі закохані в Париж. Ви теж? Романтичне місто залишається мрією усього життя багатьох з нас. Я вважаю за краще утілювати мрії в реальність. Довгий час мені хотілося опинитися в столиці, і я ніколи не сумнівалася у виникненні можливості відвідати Париж.
І ось я тут. Гуляю по Єлисейським полям, роздивляюся пам’ятки і французів, які навіть серед натовпів туристів дуже виділяються. Французи – унікальні люди. Так, вони прихильники моди, але є у них відмітна особливість. Як правило, наші дівчата готуються до “виходу у світ” дуже довго і ретельно, а в повсякденному житті парижан мешкає хаос. Вони збираються так, як ніби часу катастрофічно бракує, поєднуючи при цьому моду і зручність.
Париж. Фото на Єлисейські поля
Париж. Фото на Єлисейські поля

Розмір оригіналу:   1220x800
Тип: jpg   Дата:

Так, на вулиці можна побачити ділову жінку в кросівках або в’єтнамках. А деякі “унікали” можуть надіти шубу в теплу пору року. При цьому місцеві жителі не звертають ніякої уваги один на одного. Тільки туристи, буває, хихикають і з нерозумінням оцінюють незвичайний смак парижан.
Далі я настроюю музичний фон і продовжую поспішно крокувати по Єлисейським полям, адже часу всього нічого. Навкруги фірмові магазини з гучними назвами, авто-салони, ресторани, кафешки, а також сотні туристів, що рухаються в різні напрями.
Якщо ви хочете встигнути побачити якомога більше за невеликий проміжок часу, ви можете скористатися екскурсійним автобусом, який зупиняється біля головних пам’яток і курсує по кругу цілий день. Ви можете вистрибувати і встрибувати в екскурсійний автобус на вказаній зупинці в певний час, наприклад кожні 30 хвилин. Таким чином, ви можете знаходитися в Луврі скільки вам буде потрібно, повернутися на автобусну зупинку і продовжити маршрут.
Хоча, щоб потрапити в Лувр і побачити пам’ятки Парижу, одного дня вам не вистачить. Черга перед входом в Лувр дуже велика, а сам музей – величезний. Подібна ситуація торкається Ейфелевої вежі – черга не лише біля підніжжя, але і на кожному ярусі вежі. Париж швидко не відпускає своїх відвідувачів. І ви, я думаю, не будете проти тривалого знайомства з містом.
Париж. Лувр
Париж. Лувр

Розмір оригіналу:   920x690
Тип: jpg   Дата:

У пошуках місця, де можна недорого поїсти, ми набрели на парк атракціонів, який знаходиться недалеко від Лувру. Тут є безліч цікавих розважальних пропозицій, але голод переміг, тому довелося робити вибір – піца, шашлик, вафлі з нутеллою і дещо-інше, або екстремальні атракціони. Усі їстівні пункти ми спробували і були в захопленні. І як же встояти перед запахами і апетитними видами? Після несподіваної знахідки піднімається настрій, незважаючи на втому від тривалої прогулянки.
На території саду Тюільрі нам повезло зустріти продавця сувенірів, а точніше брелків на яких була зображена Ейфелева вежа. Не соромтеся торгуватися! За 1 євро можна купити 5 веж або більше – вистачить на усіх близьких друзів і родичів.
Територія саду Тюільрі
Територія саду Тюільрі

Розмір оригіналу:   1150x860
Тип: jpg   Дата:

За час прогулянки в прискореному темпі ми побачили різні пам’ятки, з якими я хочу познайомити вас ближче. І перша з них – це Будинок інвалідів, в комплекс якого входить усипальня Наполеона Бонапарта. Назва Будинок інвалідів говорить про своє призначення – тут поміщали хворих і постарілих військових. Крім того Будинок став першим подібним закладом в Європі. Також в ньому розташовується пара музеїв військової тематики, включаючи плани міст і фортець. Перед фасадом є декілька гармат, а у внутрішній частині ви побачите різну старовинну зброю. Також на території комплексу знаходиться гробниця і прах Наполеона Бонапарта.
Париж. Будинок інвалідів
Париж. Будинок інвалідів

Розмір оригіналу:   1200x800
Тип: jpg   Дата:

Прогулюючись по Єлисейським полям, ви підійдете до підніжжя Тріумфальної арки, яка перенесе вас на декілька митей раніше, ніж поховання імператора. За наказом Наполеона в 1805 році почалося будівництво теперішньої пам’ятки, символізуючої перемогу в Першій світовій війні. На будівництво Тріумфальної арки пішло 30 років. Після смерті Наполеона Бонапарта була проведена урочиста церемонія, під час якої крізь арку пронесли тіло імператора. Пізніше під стінами звели могилу Невідомого солдата.
Париж. Тріумфальна арка
Париж. Тріумфальна арка

Розмір оригіналу:   1020x760
Тип: jpg   Дата:

По одній з вулиць, що ведуть від полів Єлисейських полів, можна дістатися до пам’ятника принцесі Діані у формі палаючого вогню. Пам’ятник знаходиться над тунелем, де в 1997 році загинула принцеса Уельська в автомобільній катастрофі.
З цього місця вдалині роздивляється головна пам’ятка Парижу – Ейфелева вежа, що знаходиться на іншому березі Сени.
Ейфелева вежа на фоні берегу Сени
Ейфелева вежа на фоні берегу Сени

Розмір оригіналу:   1200x860
Тип: jpg   Дата:

Саму відвідувану пам’ятку світу створив Гюстав Ейфель, ескіз якої він продемонстрував на Всесвітній виставці 1886 р. До здивування самого конструктора, проект сподобався суддям, і з деякими змінами в 1887 році було прийнято рішення про будівництво Ейфелевої вежі, заввишки в 300 метрів. У 2010 році разом зі встановленою антеною висота конструкції склала 324 метри.
Отже, ми дісталися до Лувру, який захоплює своєю аристократичною архітектурою, силою, красою і масштабом на тлі сучасної скляної піраміди. У колишньому королівському палаці зібрані художні колекції, історичні реліквії, скульптури і інші витвори мистецтва з древніх віків по сьогоднішній день.
Вам досі хочеться відвідати Париж? Тоді я раджу вам залишитися в Парижі на декілька днів, відчути дух міста і зрозуміти життя парижан, без поспіхів і почуття втоми. Після незабутніх днів в Парижі вам, швидше за все, не захочеться повертатися додому.

11 березня 2015

Автор:

Романтичний Париж – мрія багатьох туристів Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук