Відпочивати можна по-різному: хтось любить повалятися на пляжі, на березі моря, хтось лізе в гори, комусь миліше власної дачі та клумби з гортензіями немає місця, є любителі риболовлі, що не бояться гнусу і негараздів наметового побуту, а зараз з’явилися особливі екстремали, які їдуть в село, доїти корів і пасти гусей, деякі прибирають сміття по берегах річок і на узліссях лісів, а хтось підв’язався волонтером на археологічні розкопки.
Але існує особливий , досить поширений , вид туристів , які цікавляться культурою різних країн і просто обожнюють ходити по музеях, старовинним будівлям , палацам і замкам , де колись творилася історія і кожен камінь , кожна постілка наповнена особливою значущістю . Таким туристам потрібно бути в хорошій фізичній формі , адже відпускного часу так мало , а подивитися хочеться все -все -все. Таких місць дуже багато в кожній країні , але особливо багато в старій , добрій Європі , наприклад , у Франції. Щоб побачити якомога більше і набратися вражень , потрібно підготуватися заздалегідь. Для цього вивчити маршрут , прочитати про ті історичні пам’ятники Франції , які плануєте відвідати. важливо і передбачити хороше, зручне місце для відпочинку . Якщо місцем вашої подорожі виявилася Франція готелі на замовлення можна підібрати і забронювати через інтернет-мережу, як колись робив це я, коли вирішив зустріти різдво в Парижі.
Звичайно ж багато мандрівників та туристів прагнуть потрапити в столицю Франції Париж . Перераховувати всі найголовніші пам’ятки не має сенсу – їх занадто багато. Сьогодні познайомимося з останнім притулком імператора Наполеона – Палацом Інвалідів .
 
палац інвалідів у Парижі
палац інвалідів у Парижі

Розмір оригіналу:   579x397
Тип: jpg   Дата:

Комплекс будівель в самому центрі Парижа , який називається Палац Інвалідів , включає в себе численні музеї та пам’ятники , прямо або побічно пов’язані з історією Франції , в тому числі і з її військовими діями , а також військовим госпіталем для учасників військових дій і ветеранів війни. Саме з госпіталю вся його історія і почалася .
У 1670 році Людовик XIV наказав побудувати госпіталь і житлові будинки для вже престарілих та покалічених в боях воїнів його армії , так званий Госпіталь для інвалідів . Будівництво першої будівлі госпіталю в тихому заміському містечку було завершено вже через шість років. Потім було запропоновано побудувати поруч з госпіталем ще й церкву для інвалідів , будівництво якої в результаті затягнулося на цілих тридцять років. Палац Інвалідів – це цілий комплекс , можна навіть сказати – місто в мініатюрі , де , свого часу , проживало до 4000 престарілих та хворих ветеранів військових дій. Перед центральним входом Палацу Інвалідів розкинувся сад з площею в 125 тис. квадратних метрів , а перед палацом були встановлені старовинні гармати. Собор Святого Людовіка розташований прямо навпроти центрального входу , центральна його частина підкреслена витонченої колонадою , а вінчає грандіозну споруду масивний купол. Саме в соборі Святого Людовіка при Палаці Інвалідів Наполеон вручав своїм офіцерам перші ордена після перших проведених боїв …
палац інвалідів вночі
палац інвалідів вночі

палац Інвалідів вночі

Розмір оригіналу; 580x369
Тип: jpg   Дата:

Сама видатна подія в історії Палацу Інвалідів – це факт повернення тіла Наполеона на історичну батьківщину в 1840 році. Великий полководець і самопроголошений імператор Наполеон I Бонапарт знайшов свій останній притулок саме в склепі церкви Палацу Інвалідів.

18 грудня 2013

Автор:

Франція, Париж, Палац, де жили інваліди Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук