винний місяць на Кіпрі
винний місяць на Кіпрі

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Вино стане головною темою листопада на Кіпрі; для туристів в цей період організована безліч тематичних заходів. Участь у багатьох з них безкоштовна, за винятком обідів і відвідування деяких винних заводів.
Початок “Винного місяця” запланований на 11 листопада. У 18:30 в конференц-центрі Filoxenia в Нікосії відбудеться відкриття фотовиставки, яка працюватиме до 28 листопада. 12 листопада готель Atlantica Miramare у Лімасолі запросить на дегустацію кіпрських вин, а наступного дня аналогічний захід проведе Aloe Hotel на Пафосі. У суботу 15 листопада туристів чекають на тематичні екскурсії з відвідуванням виноробницьких господарств і обідом в тавернах. Початок – в 10:00, відправлення з Лімасола (довідкове бюро Кіпрської організації по туризму) і Пафосу (автостоянка у археологічного парку).
16 листопада у рамках виставки “Винні маршрути Кіпру” (конференц-центр Filoxenia) можна продегустувати і придбати вподобані вина. Тут же з 14:00 до 17:00 дітям розповідять про виноградники і вина, запропонують ігри і конкурси. “Винний місяць” проводиться також і в Ларнаці. Завершиться захід 24 листопада “Музичною ніччю” в центрі Lanitis (Лімасол). Окрім концертної програми, гостям тут буде запропоновано кіпрське вино. З повним списком подій можна познайомитися на сайті Туристичної організації Кіпру.

5 листопада 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук