Безліч наших співвітчизників і мандрівники з інших країн вже давно уподобали турецьке курортне місто Сіде, яке розташоване на Середземноморському узбережжі недалеко від міста Анталія. Звичайно ж, в першу чергу їх притягає пляжний відпочинок, який тут воістину прекрасний, проте Сіде цікавить мандрівників не лише своїми чудовими пляжами, теплим чистим морем і живописними пейзажами. Адже це місто є справжнісіньким музеєм просто неба – саме тут знаходяться відомі пам’ятки Туреччини, та і розваг в Сіде цілком вистачає.
Сіде
Сіде

Розмір оригіналу:   600x453
Тип: jpg   Дата:

Організувати поїздку в Сіде можна самостійно, проте значно зручніше купити тур, тим паче, що тут ви можете знайти безліч цікавих пропозицій за вигідною ціною. Тільки під’їхавши до міста, ви відразу ж побачите одну з головних його пам’яток – римський акведук – приголомшливий уяву приклад інженерної думки 2 століття н.е. Не дивлячись на те, що акведук стоїть на горбистій місцевості, він просто напрочуд прямий. Древніми інженерами були сконструйовані спеціальні тунелі для того, щоб шлях води в місто був найбільш коротким і прямим – це було необхідно через різницю рівнів міста і розташування джерела. Байдужими вас не залишать і величний амфітеатр на 16 000 місць, і римські лазні, і фонтан, і храми, присвячені грецьким богам, і багато інших історичних пам’ятників.
Сіде
Сіде

Розмір оригіналу:   600x400
Тип: jpg   Дата:

В Сіде вас також чекають приємні прогулянки, захоплюючий шопінг, водні і інші види розваг. За бажання можна відправитися до найкрасивішого водоспаду Манавгат, а можна побродити по нічному місту, відправитися в прекрасні долини Торосских гір або в хвойні ліси, в яких затишно розташувалося лагунне прісноводне озеро. Одним словом, в Сіде вас чекає багато цікавих відкриттів і чудовий відпочинок.
Сіде
Сіде

Розмір оригіналу:   600x470
Тип: jpg   Дата:

Відео: подорож по Сіде

Відео тур по місту Сіде. Основні історичні та культурні місця.

6 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук